Креслення сходів

13-04-2019, 12:37
креслення сходів

Креслення сходів, представлені в інтернеті, дають можливість легко підібрати підходящий варіант. Але кожен будинок має свої конструктивні особливості. Тому готові рішення можуть не підійти. Та й складений своїми руками креслення, за яким в подальшому встановиться сходи, стане особливим предметом гордості господаря перед родичами, сусідами, друзями.

Читати далі

Програма для проектування сходів з забіжними ступенями

30-03-2019, 22:32
програма проектування сходів

У будь-якому будинку, який має більше ніж один поверх, сходи це не тільки необхідність, а й елемент дизайну. Конструкції сходів з забіжними ступенями не тільки мають стильний зовнішній вигляд, але і дозволяють оптимально використовувати внутрішній простір будинку. Найбільш важливими при їх будівництві є ретельні розрахунки всіх компонентів, оскільки від цього залежить зручність і безпеку конструкції.

Читати далі

Креслення сходів на горище

8-03-2019, 10:26
складні сходи

Креслення горищних сходів не відрізняються особливою складністю. Але ряд особливостей для розрахунку і проектування слід врахувати. Тоді отримана конструкція буде відповідати основним вимогам безпеки та зручності переміщення між рівнями.

Читати далі

Схема ступенів на другий поверх своїми руками

4-01-2019, 21:36
схема ступенів

Схема сходів необхідна при облаштуванні трьох- і двоповерхового житла або будинку з мансардою. Не секрет, що вона займає велику просторів, яке хотілося використовувати максимально корисно. Тому вибір залишається за раціональними варіантами сходових прольотів в будинку.

Читати далі