Варіанти тумби в ванну кімнату без раковини

Коли купується тумба у ванну кімнату без раковини, це явище скоріше виняткове, ніж звичайне. Адже для ванної кімнати в квартирах споруди минулого століття, та й більшості нинішніх багатоповерхових будинків абсолютно не характерна велика або хоча б просто достатня площа. У них не вистачає місця для розміщення всіх необхідних меблів, навіть якщо вона навісна, а не для підлоги.

Для чого потрібна тумбочка у ванній кімнаті

Інша справа - сучасні заміські котеджі. Їх господарі прагнуть зробити приміщення ванної кімнати просторим. Адже воно має призначатися не тільки для того, щоб прийняти душ, вмитися, почистити зуби. У ванній хочеться мати містечко, де можна присісти і перепочити після прийняття ванни або душу.

Кожній господині хочеться обладнати ванну кімнату так, щоб в цьому приміщенні було все під рукою. Тут повинні знаходитися різноманітні предмети: від пральної машини і складаний сушки для білизни до прасувальної дошки і тумбочки. А краще, щоб це був шафка або пенал для зберігання натільної білизни.

Варіанти тумби в ванну кімнату без раковиниПенал для зберігання натільної білизни

Найбільш часто для підлоги тумба використовується не під білизну, а для розміщення в ній запасів гігієнічних засобів: шампунів для волос, гелів для душу, пінок для ванни, скрабів для тіла і обличчя і т. Д. Іноді для підлоги тумбочка може являти собою конструкцію, в яку вбудована пральна машина, поруч з якою розташовується висувний контейнер для брудної білизни. Така споруда можна зробити навіть своїми силами. Воно не тільки зручно, але й економить місце в порівнянні з круглою білизняний кошиком.

Дуже часто в приміщенні санвузла зберігають різні побутові хімічні засоби: пляшки з рідиною для миття скла, препарати для чищення кахлю та інших поверхонь та іншу побутову хімію. Якщо в будинку є маленькі діти, то такі препарати не варто зберігати у ванній в місцях, доступних для ваших чад.

Вибір тумбочки для ванної

Тумбочки для ванної кімнати потрібні не тільки для того, щоб розмістити в них натільну білизну, яке повинно бути саме в цьому приміщенні. Адже завжди набагато простіше не нести з собою в ванну кімнату чистий одяг, яку потрібно надіти після душа. Набагато зручніше, якщо ці речі будуть під рукою в приміщенні, де ви будете переодягатися.

Підлогова тумба у ванну може бути виконана у вигляді комода різної висоти і з різною кількістю ящиків. У них може окремо розташовуватися натільну білизну для кожного члена сім'ї. Це дуже зручно. Не потрібно шукати те, що належить саме тобі. Щоб не розбиратися, де чиї речі, на лицьовій стороні кожного ящика можна прикріпити наклейку з ім'ям господаря осередку або з веселим малюнком.

Варіанти тумби в ванну кімнату без раковиниПідлогова тумба у ванну

Така одежна тумба для ванної кімнати рідко буває підвісний. Зазвичай це для підлоги тумбочка. Краще, якщо вона має ніжки, а не встановлена ​​на суцільному закритому цоколі. Адже у ванній доводиться постійно протирати підлоги - не тільки від вологи, але і для того, щоб зібрати випадають при розчісуванні волосся або просто змести пил.

Важливим моментом в ситуації, коли мова йде про білизняному комоді, є його розташування. Його потрібно розмістити якомога далі від ємності для купання або душової кабіни. Тоді білизна ніколи не зволожуватиметься від водяної пари. А якщо білизняний тумбу, пенал або комод поставити недалеко від радіатора опалення або іншого опалювального приладу, то позитивний результат забезпечений.

У санвузлі розміром навіть 6 кв. м це цілком реально. А в приміщенні великих розмірів це взагалі не становить жодної проблеми. Навіть якщо це для підлоги конструкція, яка займає більше місця, ніж навісна.

Підстава під раковину

Тумба для ванної може бути призначена не тільки для зберігання білизни, але і для того, щоб розташувати в ній, вірніше, вмонтувати раковину для вмивання. Правда, зазвичай такі предмети меблів для ванної кімнати набувають разом з умивальником.

Але якщо ви вже вибрали і придбали ексклюзивну раковину унікальної форми, то підстава під неї, найімовірніше, доведеться виготовляти на замовлення. Адже сьогодні досить легко можна придбати раковину не тільки традиційної форми і з традиційних матеріалів.

Варіанти тумби в ванну кімнату без раковиниЕксклюзивні раковини унікальної форми

Дуже модними нині стали раковини для вмивання з натуральних матеріалів, наприклад, з мармуру. Підстави під них повинні відрізнятися особливою міцністю, оскільки вага таке сантехнічне обладнання має чималий. Тому і опорна конструкція під умивальник з важкого матеріалу повинна бути грунтовною і досить потужною.

Наприклад, за індивідуальним замовленням можна придбати раковину у вигляді квітки латаття (це сьогодні дуже модно) або умивальник досконалої екзотичної неправильної і вельми вигадливої ​​форми. Під такі сантехнічні прилади для ванної кімнати доведеться виготовляти тумбочку за індивідуальними розмірами і конфігурації.

При цьому важливо, щоб сама підстава і раковина були виконані в одній стилістиці. Неодмінно потрібно знайти правильне поєднання кольору і матеріалу умивальника не тільки з опорною конструкцією під неї, а й із загальним оформленням інтер'єру даного приміщення.

Матеріал для тумбочок в санвузлі

Крім відповідності загальному стилю інтер'єру, будь-яка навісна або підлоги тумба для вологого приміщення повинна відповідати ще ряду вимог.

Цей предмет меблів повинен бути виконаний з вологостійких матеріалів. Найчастіше в якості такого використовують ламіновані вологостійкі панелі МДФ. Але дуже важливо, щоб матеріали були якісними.

Оскільки часто буває так, що, придбавши тумби підлогові або навіть навісні по не дуже високою ціною, ви через певний час виявляєте, що лицьова панель ящиків по верхньому краю починає відшаровуватися.

Варіанти тумби в ванну кімнату без раковининавісна тумбочка

Добре, якщо у вас є чек і гарантійний талон на даний предмет меблів. З цими документами можна звернутися до продавця і вимагати заміни товару або матеріальної компенсації.

Фурнітура комодів або тумб також повинна відповідати певним вимогам. Звичайно, її стиль і матеріал повинен вписуватися в інтер'єр приміщення. Але ще вона повинна бути зручною і якісною.

Форма ручок повинна бути такою, щоб вологі або змащені кремом руки не зсковзували з них. А матеріал таким, щоб поверхня фурнітури не втратила свого кольору через якийсь час.

Як бачимо, завжди важливо зберігати документи на придбані товари, будь то недешева сантехніка або електроприлади для санвузла або недорогі тумби підлогові.

Опубликовано: 20-03-2020, 13:21
0

Похожие статьи


Наверх