Пластикові огорожі для грядок і клумб

огорожу грядки

У садах, городах і на клумбах присадибних ділянок все частіше стали з'являтися декоровані огорожі для грядок, клумб і дерев, виконані з самих різних матеріалів. Це може бути штучний або натуральний камінь, дерево, пластик, шифер, цеглу та ін.

Читати далі

Як зробити огорожу з жердин

огорожа з жердин

Найпростіший і бюджетний варіант огорожі - це огорожа з жердин. Часто її зводять як тимчасове огородження ділянки, щоб згодом замінити довговічним цегляним парканом, металевою або сталевий огорожею або кам'яною огорожею. Вона успішно захищає заміську територію від небажаного проникнення худоби, диких тварин. Акуратно зроблена в стилі ранчо, вона може радувати око, і прикрашати ландшафт своєю декоративністю.

Читати далі

Установка бетонної огорожі

бетонний паркан

Якщо ви хочете отримати надійне і довговічне огорожу, не схильне до ні часу, ні впливу навколишнього середовища, то радимо звернути увагу на бетонний паркан. Використання сучасних матеріалів дозволить створити з споруди не тільки функціональне огорожу, але й елемент декору. Це раніше бетонні паркани використовувалися виключно для будівництв і виглядали дуже неестетично.

Читати далі

Як зробити плетений паркан

плетений паркан

Останнім часом, незважаючи на бурхливо розвивається будівельний ринок, все частіше в будинках і приватних подвір'ях, нарівні з сучасними будівельними матеріалами, використовуються старовинні елементи, взяті з минулого. Вони анітрохи не псують вигляд сучасного дачного будинку або житлового котеджу, а зовсім навпаки.

Читати далі

Як зробити плетений паркан-тин

плетений тин

Плетені паркани колись вважалися ознакою бідності і неспроможності. Вони захищали сільські хати, часто поглядали, і їх доводилося підправляти. А ще прути, з яких вони були споруджені частенько гнилі, ламалися і вимагали своєї заміни. Але часи таких зборів канули в Лету, і сьогодні тин - це дуже стильне і досить міцне огородження, яке видає в свого володаря почуття смаку та естетики.

Читати далі