Як зробити паркан з піддонів

8-04-2019, 07:45
огорожа з піддонів

Варіантів, як побудувати паркан, існує досить багато. Якісне огорожу для дачі можна зробити своїми руками, причому для цього зовсім не потрібно великих фінансових вкладень, тому що завжди є можливість вибрати матеріал за більш доступною ціною. Наприклад, це можуть бути піддони або палети, які зазвичай використовуються для транспортування важких і габаритних вантажів.

Читати далі

Якісна фарбування забору

5-04-2019, 20:54
фарбування забору

Власникам приватних будинків час від часу доводиться виконувати таку непросту роботу, як фарбування парканів. Вона забирає досить багато часу, особливо якщо територія обгородженої ділянки велика, а також змушує витратити пристойну суму грошей - фарба сьогодні коштує значно дорожче, ніж хотілося б багатьом покупцям. Звичайно, тут не може не постати питання - навіщо ж взагалі потрібно фарбувати паркан?

Читати далі

Який може бути жива огорожа

31-03-2019, 22:17
жива огорожа

Кожна людина, яка вирішила обзавестися дачним будиночком, намагається зробити його максимально привабливою. Що й зрозуміло: власник дачі цілий рік напружено працює, віддаючи всього себе роботі. Звичайно, під час відпустки або хоча б вихідних влітку, йому хочеться провести вільний час з максимальним комфортом, відпочиваючи душею і тілом. Тому на дачі все повинно бути ідеально.

Читати далі

Дерев'яні паркани для дачі

25-03-2019, 09:05
дачний паркан з дерева

Протягом багатьох століть і тисячоліть дерево є основним будівельним матеріалом в нашій країні. Істотну роль грала доступність, краса і легкість в обробці. Саме тому, на відміну від інших країн Європи, де практично все будується з каменю, у нас більшість людей віддає перевагу дереву.

Читати далі

Будівництво та встановлення паркану взимку

20-03-2019, 18:26
монтаж огорожі взимку

Досвідчені фахівці, що працюють в сфері будівництва, радять своїм клієнтам проводити більшу частину будівельних робіт в теплу пору року - для більшості регіонів нашої країни цей період триває з початку травня до середини вересня. Так, проводити практично будь-яке будівництво влітку значно дешевше і простіше.

Читати далі

Плетіння паркану з верби

16-03-2019, 15:28
плетені огорожа

Багато з тих, хто хоче прикрасити свій заміський ділянку, помилково вважають, що для цього доведеться витратити велику суму. Насправді, для того щоб зробити свої володіння неповторними, досить обійтися підручними матеріалами, і огорожа з верби, зроблена своїми руками, відмінне тому підтвердження. Єдине, що може викликати труднощі при створенні такої живої конструкції, - це пошук відповідного матеріалу. Якщо мати під рукою якісні прути, то плетіння не завдасть клопоту.

Читати далі

Будівництво фундаменту для забору

13-03-2019, 06:52
фундамент паркану

Багато власників великих будинків вважають за краще встановлювати великовагові і високі огорожі. Вони призначені для довготривалого захисту володінь і вимагають міцної установки. Тому фундамент під паркан є важливою складовою частиною масивного огородження.

Читати далі

Установка і монтаж еврозабора

11-03-2019, 07:05
саморобний еврозабор

На заміну огорож з цегли, металу і профнастилу приходить еврозабор. Такі споруди стали популярними, тому що вони мають естетичний вигляд, до того ж єврозабори економічні. Це паркани із залізобетону з декоративним оформленням застосовуються в якості огорож. Складається ця конструкція з бетонних стовпів і панелей, досить важких по своїй масі. Завдяки цьому, такі конструкції можна встановити на грунтах будь-якого виду. Монтуються огорожі дуже швидко, якщо стовпи вже встановлені, то за кілька годин можна спорудити паркан навколо будинку або дачі.

Читати далі

Декоративні стовпи для забору

6-03-2019, 19:23
fghfghfgh

Опорні стовпи з бетону - один з найбільш довговічних і практичних варіантів для забору. Вони не схильні до корозії на відміну від металу, не гниють і не боятися води як деревина, дешевше і простіше у виконанні в порівнянні з конструкціями з цегли і натурального каменю. А прекрасні зовнішні дані декоративних стовпів роблять їх практично ідеальним матеріалом для будівництва паркану.

Читати далі