Відливи для пластикових вікон: вибір і установка

29-03-2019, 15:41

Установка відливів - важливий етап при монтажі віконних конструкцій і переносити його на потім не варто, так як крім естетичної функції зовнішні підвіконня виконують ще й істотну захисну роль. Іншими словами, важливо не тільки те, що ваші вікна будуть виглядати гармонійно і завершеність, а також і збереження фасаду від впливу різних погодних умов. Само собою, основна їх функція - не давати волозі скупчуватися із зовнішнього боку віконного блоку, проникаючи в щілини, тим самим надаючи шкоди. І для того, щоб зовнішнє підвіконня був максимально надійним і гідною кандидатурою, варто приділити увагу не тільки процесу установки, а й самого вибору. Саме про це ми і вирішили сьогодні з вами поговорити.

Читати далі

Яку мийку (раковину) вибрати для кухні: матеріал, конструкція

21-03-2019, 20:10

При виборі мийки на кухню потрібно врахувати масу самих різних чинників. По-перше, потрібно брати до уваги інтер'єр і площа кухні, а, по-друге, враховувати, що мийка повинна бути довговічною і міцної, якісної, функціональної та зручної у використанні. Крім того, мийка повинна відмінно витримувати перепади температур, не боятися механічних пошкоджень і впливу миючих засобів, бути максимально простий в догляді. Як все це поєднувати в одному пристрої і не помилитися з вибором? Потрібно розібратися з усім розмаїттям по порядку.

Читати далі

Якість покриття для підлоги: паркет, ламінат, лінолеум

12-03-2019, 21:00

Підлогове покриття в приміщенні є одним з найважливіших елементів інтер'єру і його вибір з безлічі видів буде дуже важливим. Особливу увагу вимагає розгляд параметрів якості підлогового покриття, уважне вивчення яких допоможе вибрати найоптимальніший варіант. Вибравши добротне покриття для підлоги ви отримаєте не тільки довговічність експлуатації статі, але і хороші теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики приміщення.

Читати далі

6 Порад щодо висвітлення вітальні

26-02-2019, 15:31

Вітальня, як правило, в квартирі виконує цілий ряд функцій: Тут приймають гостей, проводять вечори в тісному сімейному колі, а іноді дана кімната може перетворюватися в місце проведення гучних свят. Крім того, в деяких випадках вітальня обгризли з їдальні або навіть робочою зоною. Для кожного з цих сценаріїв використання залу необхідно передбачити своє висвітлення: для обідів і свят - більш яскраве, для відпочинку і бесід - м'яке і затишне. Навіть якщо вітальня не може похвалитися величезною площею, обмежуватися однією люстрою можна, якщо хочеться, щоб приміщення було комфортним і багатофункціональним. Що ж потрібно врахувати при плануванні освітлення вітальні, щоб не допустити прикрих помилок? Наші поради вам обов'язково допоможуть.

Читати далі

8 Варіантів декоративного оздоблення балкона з фото

15-02-2019, 10:03

Балкон можна використовувати не тільки як додаткове місце для зберігання всіляких потрібних і не дуже потрібних речей. Пора б уже розібрати весь той непотріб, який до сих розташовується на багатьох вітчизняних балконах і лоджіях, і перетворити ці кілька додаткових квадратних метрів в корисний і затишний куточок. Адже при належному підході навіть з самого мініатюрного балкона можна зробити комфортну зону відпочинку, кабінет, квітник, продовження кімнати і т.д. Варіантів маса, але для цього спочатку потрібно приділити увагу оформленню та обробці балкона, щоб перебування там дійсно приносило тільки приємні емоції.

Читати далі

Ламінат для прихожей: який вибрати, з чим комбінувати

27-01-2019, 22:45

Ламінат як підлогове покриття для прихожей сьогодні впевнено конкурує з плиткою та лінолеумом. Незважаючи на причіпки деяких скептиків, це досить непогане і довговічне покриття - важливо тільки вибрати підходящий варіант з усіх, запропонованих на ринку. Звичайно ж, бруду від взуття, що тане снігу, подряпин від піску і санок здатний протистояти далеко не будь-який вид покриття. постараємося визначити, який ламінат вибрати для передпокою, і якими якостями він повинен володіти.

Читати далі

В'язка арматури: інструмент, матеріали, способи і схеми в'язання

18-01-2019, 20:10

Запорука надійності і довговічності будь-якої будівлі - фундамент. Навіть найміцніші стіни без нормального фундаменту поступово будуть руйнуватися, а щоб він був міцним, зазвичай використовують арматуру. Але її потрібно ще й правильно з'єднати, щоб в результаті вийшла міцна конструкція, що витримує вагу всієї споруди. Саме тому особливої ​​уваги і ретельного підходу вимагає процес в'язки арматури.

Читати далі