8 Варіантів декоративного оздоблення балкона з фото

Балкон можна використовувати не тільки як додаткове місце для зберігання всіляких потрібних і не дуже потрібних речей. Пора б уже розібрати весь той непотріб, який до сих розташовується на багатьох вітчизняних балконах і лоджіях, і перетворити ці кілька додаткових квадратних метрів в корисний і затишний куточок. Адже при належному підході навіть з самого мініатюрного балкона можна зробити комфортну зону відпочинку, кабінет, квітник, продовження кімнати і т.д. Варіантів маса, але для цього спочатку потрібно приділити увагу оформленню та обробці балкона, щоб перебування там дійсно приносило тільки приємні емоції.

Читати далі

Ламінат для прихожей: який вибрати, з чим комбінувати

Ламінат як підлогове покриття для прихожей сьогодні впевнено конкурує з плиткою та лінолеумом. Незважаючи на причіпки деяких скептиків, це досить непогане і довговічне покриття - важливо тільки вибрати підходящий варіант з усіх, запропонованих на ринку. Звичайно ж, бруду від взуття, що тане снігу, подряпин від піску і санок здатний протистояти далеко не будь-який вид покриття. постараємося визначити, який ламінат вибрати для передпокою, і якими якостями він повинен володіти.

Читати далі

В'язка арматури: інструмент, матеріали, способи і схеми в'язання

Запорука надійності і довговічності будь-якої будівлі - фундамент. Навіть найміцніші стіни без нормального фундаменту поступово будуть руйнуватися, а щоб він був міцним, зазвичай використовують арматуру. Але її потрібно ще й правильно з'єднати, щоб в результаті вийшла міцна конструкція, що витримує вагу всієї споруди. Саме тому особливої ​​уваги і ретельного підходу вимагає процес в'язки арматури.

Читати далі