8 Порад щодо вибору утеплювача для мансарди

9-04-2019, 22:38

Мансарда може служити не тільки місцем зберігання всіх потрібних і непотрібних речей - там можна облаштувати спальню, вітальню, дитячу, кабінет або навіть ванну. Щоб приміщення під самим дахом було комфортним, недостатньо зробити там ремонт і поставити потужні обігрівачі, - необхідно подбати про якісне утеплення. Мансарда - одне з найхолодніших місць в будинку, адже зверху і, як мінімум, з двох сторін воно межує з вулицею, а скати даху тут грають роль не тільки стелі, а й стін. Якщо не утеплити мансарду, то ніякої обігрівач не допоможе створити там нормальні умови для проживання, а все тепло буде з легкістю виходити на вулицю. То який же утеплювач для мансарди краще вибрати, чим утеплити стіни і дах і якої товщини повинен бути утеплювач?

Читати далі

7 Рад з утеплення будинку керамзитом: підлогу, стіни, дах, фундамент

10-03-2019, 09:58

Легкий, довговічний і міцний керамзит виготовляється з натуральної сировини і має високі теплоізоляційні властивості, а варто при цьому набагато дешевше аналогічних матеріалів. Є у нього і деякі недоліки, але при дотриманні всіх умов монтажу, вони зводяться нанівець. Розбираємося з основними властивостями матеріалу і особливостями утеплення будинку керамзитом, нюансами його використання при теплоізоляції підлоги, стін, покрівлі та фундаменту.

Читати далі

7 Порад щодо вибору теплої штукатурки для фасаду та внутрішніх робіт

14-01-2019, 10:44

Варто було трохи змінити склад звичайної цементно-піщаної штукатурки, як на світ з'явився абсолютно новий матеріал - тепла штукатурка. Виробники приписують йому унікальні якості і заявляють, що матеріал можна використовувати як самостійну теплоізоляцію. Так що ж це, правда чи черговий хитрий маркетинговий хід? Як правильно вибрати теплу штукатурку для фасаду та внутрішніх робіт, як її нанести, і в яких випадках матеріал дійсно можна використовувати в якості повноцінного утеплювача?

Читати далі