6 Порад щодо вибору піноблоків

29-03-2019, 13:07

Піноблоки дозволяють побудувати теплий міцний будинок в максимально короткі терміни. Цей матеріал своїми експлуатаційними якостями підкорив вітчизняних будівельників, тому його асортимент і кількість виробників стає дедалі більше. На жаль, збільшується і відсоток піноблоків, вироблених кустарним способом без урахування будь-яких стандартів, тому вибрати якісний матеріал стає все складніше. Які піноблоки підійдуть в кожному конкретному випадку і на що звернути увагу при покупці, щоб придбати дійсно якісний, міцний і довговічний матеріал?

Читати далі

5 Порад, з якого матеріалу краще будувати будинок

8-03-2019, 15:30

Ще в казці про трьох поросят піднімається найважливіша і завжди актуальна думка про правильність вибору будівельного матеріалу для будинку. Казка казкою, але багато хто з нас, як і герої знаменитого твору, хочуть побудувати міцний надійний будинок мінімальними зусиллями. Втім, сьогодні це зробити цілком реально завдяки розвитку будівельних технологій. Проте, різних стінових матеріалів так багато, що забудовнику доводиться здорово поламати голову, вирішуючи, з якого матеріалу краще будувати будинок. Цегла, газобетон, дерево, сендвіч-панелі - що краще, надійніше, довговічніше і тепліше?

Читати далі

12 Порад, який цегла вибрати для будівництва та облицювання будинку

2-02-2019, 06:27

Важко уявити собі більш популярний і універсальний будівельний матеріал, ніж цегла. З нього будують приватні і багатоповерхові будинки, паркани та господарські споруди, його використовують для організації фундаменту і зведення перегородок, їм облицьовують фасади будівель і викладають печі. Настільки широке застосування цегла придбав завдяки своїм винятковим експлуатаційним якостям і різноманітності. Останнє, до речі, може поставити в глухий кут, адже відразу сказати, який цегла вибрати для будівництва будинку, його облицювання, облаштування каміна або міжкімнатної перегородки, не так просто - перед покупкою знадобиться невелика теоретична підготовка.

Читати далі