7 Порад щодо вибору пластикової вагонки

30-03-2019, 16:58

З пластиковою вагонкою знайомі багато з нас, адже дешевизна, практичність і непоганий зовнішній вигляд забезпечують матеріалу широке використання в різних сферах. Сьогодні її застосовують для зовнішньої і внутрішньої обробки, для облицювання стель і стін. Для кожної сфери краще використовувати матеріал з певним набором характеристик, а ось як вибрати вагонку, щоб вона відповідала висунутим вимогам, ми і спробуємо розібратися.

Читати далі

9 Виробників керамограніта для облицювання вентильованого фасаду

3-03-2019, 07:54

Сьогодні вентильовані фасади стають все більш популярними за рахунок того, що відрізняються масою переваг. Вони дозволяють повітрю вільно циркулювати, а значить, виводить конденсат, покращують показники тепло- і звукоізоляції, підвищують довговічність будівлі, дозволяють економити на опаленні і охолодженні приміщення. Як облицювальні використовують абсолютно різні матеріали, на часто вибір падає саме на керамограніт. Сьогодні на ринку представлено безліч виробників даного матеріалу, але не всі можуть похвалитися високою якістю і гідною репутацією. Які ж виробники керамограніта для вентильованих фасадів кращі?

Читати далі

7 Порад щодо вибору облицювального каменю для фасаду та цоколя

25-02-2019, 09:29

За рівнем популярності серед фасадних матеріалів камінь поступається тільки штукатурці. Величезна різноманітність облицювального каменю дозволяє втілювати з його допомогою будь-які задуми і вписуватися в будь-який бюджет. каменем можна обробити весь будинок, цокольну його частина, прикрасити віконні та дверні прорізи - варіантів хоч відбавляй. Коли вже вирішено, яким чином буде облаштовано фасад і настає час купувати відповідний матеріал, нас чекає найвідповідальніший момент - розібратися у всьому асортименті і знайти найбільш відповідне рішення. Який облицювальний камінь для фасаду та цоколя існує, чим відрізняються між собою різні його види, і яка кладка краще?

Читати далі

7 Порад щодо вибору металевого сайдингу

16-01-2019, 09:07

Що необхідно враховувати при виборі матеріалу для облицювання будинку? Перш за все, це експлуатаційні властивості і зовнішній вигляд. Металевий сайдинг відмінно збалансований за цими параметрами, а до того ж має масу інших переваг. Він являє собою сталеві панелі, покриті шаром з полімеру, які можуть імітувати брус, камінь і інші матеріали, а колірна гамма досить широка. У продажу можна знайти матеріал з різним покриттям і з відмінними параметрами. Так як же вибрати металевий сайдинг, і на яких виробників варто звернути увагу?

Читати далі