Масло для паркету: 11 порад щодо вибору

Всім відомо, що паркет коштує дорого. Якщо вже й витрачатися на подібну обробку, то треба бути впевненим, що вона буде радувати вас дуже довго. Дерево - матеріал не найміцніший і стійкий, воно боїться вологи, шкідників і перепадів температур. Якщо залишити його без захисного покриття, то підлога прослужить вкрай мало. Найчастіше для захисту використовують спеціальні лаки. Масло - менш популярний, але куди більш екологічний вибір. До речі, саме таким чином обробляли підлоги в старовинних будівлях, і саме тому вони дожили до сьогоднішнього часу. Як же правильно вибрати масло для паркету? Чим воно краще традиційного? Які види паркетного лаку існують? Постараємося максимально повно відповісти на всі ці питання.Масло для паркету: 11 порад щодо вибору

Читати далі

Кам'яну підлогу: 15 порад щодо оформлення статі штучним і натуральним каменем

Що може бути міцніше, ніж кам'яну підлогу? Правильно - тільки грамотно укладений кам'яну підлогу. Адже недарма ще в стародавні часи підлоги в самих розкішних палацах були облицьовані саме каменем. Він свідчив про благополуччя і спроможності господаря, вселяв упевненість і спокій. Тому подібне оформлення різних приміщень в наш час є ще і дуже тонким психологічним прийомом, спрямованим на навіювання почуття стабільності та сталості. Якщо природний камінь - це, дійсно, розкіш, яка по кишені не всім, то його штучний аналог коштує значно дешевше, а виглядає не гірше. Розбираємося з основними секретами оформлення статі натуральним каменем і його штучним аналогом, вивчаємо, які породи більш кращі і чому.

Читати далі

Який дерев'яна підлога краще? Вибираємо породу дерева і тип підлогового покриття

Дерев'яна підлога - це класика, яка буде доречна в будь-якому стилі інтер'єру, в міській квартирі і заміському будинку. Деревина володіє унікальними властивостями теплоізоляції і звукопоглинання, має приємну теплу поверхню і відмінний зовнішній вигляд. Експлуатаційні якості у різних порід дерева можуть відрізнятися, як і забарвлення. Якщо одні породи легко витримають стрибки і падіння, то інші можуть пошкодитися від простої взуття на підборах. Проте, і ті і інші знаходять застосування, тільки в різних приміщеннях і в вигляді різних типів покриття для підлоги. Розбираємося, який дерев'яна підлога краще і яку породу дерева краще вибрати в тому чи іншому випадку.

Читати далі

5 Порад щодо вибору терасної дошки

чим обробити пол на терасі, веранді, балконі, біля басейну, щоб було і красиво, і практично? Напевно, багато хто ламав голову над цим питанням, стикаючись з численними недоліками традиційні матеріалів, поки в 90-х роках чи не з'явилася терасна дошка. Спочатку нею облицьовували підлоги на балконах в Японії, а пізніше матеріал стрімко поширився по всьому світу і знайшов широке застосування. Неслизький, стійкий до впливу вологи і сонячних променів, міцний і довговічний, ідеальний для використання на вулиці - все це тільки частина його достоїнств. Величезний асортимент і поява несумлінних виробників ускладнюють вибір терасної дошки, але наші поради допоможуть вам впоратися з цим завданням.

Читати далі