Як зробити дитячий майданчик з покришок

14-04-2019, 18:34
дитячий майданчик з покришок

Використані автомобільні покришки стають головним болем для екологів і захисників навколишнього середовища. Понад 70% гумових шин в світі не утилізуються і збираються на звалищах. Тим часом універсальність і безкоштовність цього матеріалу дозволяє використовувати старі покришки в нових цілях. Майстри з розвиненою уявою створюють своїми руками як окремі скульптури з покришок на дитячому майданчику, так і цілі містечка.

Читати далі

Що стане взимку з заміським будинком без опалення

7-04-2019, 17:04

Багатьох людей, які володіють заміськими будинками або просто дачами, всерйоз мучить питання - що станеться з будинком, його обробкою, а також всієї встановленої меблями, якщо протягом всієї холодної пори року не опалювати будинок? Звідси випливає інше питання - що ж краще для будинку: залишити його нетоплені на всю зиму або ж час від часу приїжджати туди і протоплювати житлові приміщення? З цим питанням слід розібратися. Отже, що ж станеться з вашою дачею, якщо залишити будинок без опалення взимку.

Читати далі

Газони для дачі

4-04-2019, 17:11
газон на дачі

Ландшафтний дизайн здатний перетворити заміський ділянку. Його основними рисами є декоративні елементи, які розміщуються по всьому периметру. До них ще додаються певні насадження: клумби, галявини, газони та інше. Якщо з першими двома варіантами все гранично ясно і в їх облаштуванні використовують різноманітні квіткові композиції, які нерідко доповнюють «садом каменів», то ось газон на ділянці може бути різним.

Читати далі

Дерев'яні альтанки для дачі

2-04-2019, 22:42
проект альтанки

Споруда альтанки на дачній ділянці - прекрасне рішення. Адже альтанка - це не тільки місце, де можна зібратися і посидіти разом з родиною або близькими друзями, насолоджуючись тишею, чистим повітрям і свіжим вітерцем. Це ще й важлива деталь дизайну дачної ділянки. Так, коли дача побудована, варто подумати про те, щоб витончено виглядала не тільки вона, а й прилегла територія.

Читати далі

Дизайн двору приватного будинку

28-03-2019, 06:12
дизайн двору

Симпатичне і оригінальне оформлення дачної ділянки називають ландшафтним дизайном. Для того щоб садок був доглянутим, про нього необхідно постійно дбати, підтримуючи зовнішній вигляд. Створення подібного красивого сучасного дизайну своїми руками здатне принести масу задоволення, тому що цим дуже цікаво займатися. До того ж саме дизайн двору приватного будинку є своєрідною візитною карткою кожного господаря заміського котеджу.

Читати далі

Дачні будинки та альтанки у вигляді куреня

22-03-2019, 20:04
проект будинку в стилі куреня

Курінь є житлова споруда простого, шатрового типу, при виготовленні якого використовуються підручні матеріали, здатні забезпечити захист від спеки, вітру, дощу або від холоду. Ці споруди закриті з усіх боків, що є запорукою більшого комфорту в порівнянні зі звичайними заслонами.

Читати далі

Садові гойдалки з піддонів

20-03-2019, 14:28
садові гойдалки

Гойдалки з піддонів своїми руками зможе побудувати практично будь-який домашній майстер, що має навички роботи зі столярним інструментом. Проявивши трохи майстерності і вигадки, з непоказного матеріалу можна зробити для дачі і заміського будинку красиву річ, яка буде радувати дітей і дорослих.

Читати далі

Ландшафтний дизайн ділянки на схилі

19-03-2019, 22:24
дизайн ділянки на схилі

«Круте» планування

Дачну ділянку на схилі можна розглядати, як найбільш невдалий варіант для індивідуального будівництва, а можна подивитися і з іншого боку. Деякі дизайнери з радістю беруться за оформлення таких нестандартних територій. Саме на схилі можна відпустити на волю всю фантазію і втілити найрізноманітніші художні задумки, поєднати непоєднуване, перетворити незручності на користь і красу.

Читати далі

Обігрів і опалення дачі взимку

16-03-2019, 12:03
обігрів дачі, пічне опалення

Сьогодні тисячі наших співвітчизників, які проживають в містах, приймають рішення обзавестися дачею. І там вони проводять вільний час як влітку, так і взимку. Це, безумовно, можна назвати вірним рішенням - кожній людині як дитині, так і дорослому буде приємно побути далеко від великого міста, подихати свіжим повітрям і порадіти тиші і спокою. Але тут перед багатьма людьми постає досить серйозне питання - як забезпечити якісне опалення дачі взимку?

Читати далі

Підготовка і турбота про газоні взимку

13-03-2019, 12:00
газон взимку

Мабуть, кожна людина, що живе у власному будинку і розбив навколо свого житла газон, мріє, щоб останній зеленів і радував око власника круглий рік. На жаль, клімат в нашій країні занадто суворий для цього. Низькі температури, величезна кількість снігу - все це робить просто неможливим постійне зростання газонної трави.

Читати далі