7 Варіантів шпалер для кухні

12-04-2019, 19:44

Які шпалери підходять для кухні?

При виборі шпалер на кухню потрібно врахувати масу чинників. Багато з нас відразу звертають увагу на забарвлення шпалер, адже обраним орнаментом доведеться милуватися не один рік. Це безперечно, правильно, але у випадку з таким приміщенням, як кухня, на перший план виходить не зовнішній вигляд шпалер, а їх експлуатаційні якості. Матеріал повинен стійко переносити всі ті умови, які складаються на кухні, і саме тому далеко не кожні шпалери зможуть стати окрасою цього приміщення. Які ж шпалери підходять для кухні?

Читати далі

7 Рад по обробці ванної кімнати шпалерами: вибір і поклейка

7-04-2019, 06:47

Продумуючи інтер'єр ванної кімнати, насамперед все ми замислюємося про обробку стін. Звичайно ж, найчастіше в цих цілях використовується керамічна плитка, яка зарекомендувала себе довговічністю і стійкістю до складних умов ванної кімнати. Але якщо стандартні рішення вам набридли, то можна подивитися в сторону шпалер. Не поспішайте відкидати такий варіант, адже сьогодні у продажу є матеріали, які абсолютно не піддаються впливу вологи і здатні зробити інтер'єр приміщення як мінімум оригінальним. Природно, не кожен тип шпалер підійде для такого приміщення, тому перед вибором варто ознайомитися з деякими порадами щодо вибору і наклеювання шпалер у ванній кімнаті.

Читати далі

7 Порад щодо вибору м'яких стінових панелей

30-03-2019, 10:45

Привнести затишок в приміщення і зробити його оригінальним допоможуть м'які стінові панелі. Незважаючи на появу численних сучасних варіантів обробки, текстиль не здає своїх позицій за популярністю, правда, тепер він реалізований в абсолютно новій формі. З чого ж роблять м'які стінові панелі, які нюанси варто врахувати при їх виборі і чи можна створити такі панелі самостійно? Про це піде мова в статті.

Читати далі

7 Порад щодо вибору грифельній і магнітної фарби для стін

15-03-2019, 22:11

Чи можна змінювати інтер'єр і освіжати обстановку в квартирі, не роблячи ремонт і перестановку меблів? З сучасними декоративними покриттями для стін це можливо. Не так давно у продажу з'явилися грифельна, магнітна і грифельно-магнітна фарби, за допомогою яких можна перетворити власну квартиру. Стіни перетворяться в місце для творчості, намальовані і прикріплені зображення можна буде міняти з якою завгодно періодичністю і оформляти простір в необхідному стилі. Простір для творчості просто безмежний, але для початку розберемося, як вибрати грифельну і магнітну фарбу, яким виробникам варто довіряти і чи можна зробити подібну фарбу самостійно.

Читати далі

9 Матеріалів для оздоблення стін кухні

7-03-2019, 10:33

Кухня - то приміщення, де ми проводимо чималу частину часу, готуючи і приймаючи їжу, і саме тому обробці цієї кімнати потрібно приділити особливу увагу. Більш того, кухня відрізняється ще й досить специфічними умовами, адже тут постійно присутні запахи, пар, вологість, а поверхня стін може піддаватися прямому впливу бризок жиру і продуктів. Виходячи з усього цього, стає зрозуміло, як важливо правильно вибрати матеріал обробки для стін на кухні, який би відповідав всім естетичним і експлуатаційним вимогам. Сьогодні вибрати є з чого, а ми пропонуємо вашій увазі найпопулярніші варіанти.

Читати далі

8 Порад щодо вибору дерев'яної вагонки

24-02-2019, 09:21

Для облицювання балконів, фасадів, облаштування кімнат і саун часто використовується такий декоративний, практичний і натуральний матеріал, як дерев'яна вагонка. Вона являє собою подобу дошки, параметри і профіль якої можуть значно відрізнятися, як і колір, багато в чому залежить від породи дерева. Більш того, дерев'яна вагонка ділиться на кілька сортів, але навіть при наявності маркування на упаковці вибрати підходящий матеріал потрібно вміти. Отже, як правильно вибрати дерев'яну вагонку і на що важливо звернути увагу?

Читати далі

10 Матеріалів для оздоблення стін спальні

16-02-2019, 11:58

При оформленні стін спальні увагу краще зосередити на екологічності оздоблювальних матеріалів, ніж на їх практичності. У спальні немає підвищеної вологості, бризок жиру і води, як в деяких інших приміщеннях квартири, але це місце відпочинку, тому матеріали повинні бути максимально безпечними і натуральними. Крім того, належна увага варто приділити декоративним якостям, а також колірній гамі, адже використовувати кричущі відтінки в спальні недоречно. Отже, які ж матеріали найбільш підходять для обробки спальні?

Читати далі

Кварцові шпалери: вибір, поклейка і фарбування

6-02-2019, 21:47

Будівельний ринок сьогодні пропонує безліч оздоблювальних матеріалів, причому асортимент постійно зростає. Найбільше різноманітність чекає покупців шпалер: крім різних кольорів і малюнків, виробники сьогодні пропонують і масу різних видів, що відрізняються по ряду параметрів. Серед найновіших і незвичних нам варто виділити кварцові шпалери: вони абсолютно натуральні, міцні, довговічні і їх можна фарбувати, але про їх особливості сьогодні знають далеко не всі. Що ж являють собою кварцові шпалери, які їхні переваги і недоліки і як своїми руками подужати поклейку?

Читати далі

11 Порад по обробці фартуха (робочої стіни) на кухні

2-02-2019, 19:17

Фартух захищає стіни біля мийки, плити і робочої поверхні на кухні від бризок жиру, води, пилу і інших негативних впливів. До робочої стіні висувається ряд вимог, в т.ч. висока міцність і практичність, простота в догляді, можливість протистояти впливу вологи і високих температур. Крім того, фартух повинен володіти непоганими зовнішніми даними, так як займає значну частину кухні. Які матеріали можна використовувати для обробки робочої стіни на кухні, які їх основні переваги, і що ще потрібно врахувати при виборі оздоблювального матеріалу?

Читати далі