Кварцові шпалери: вибір, поклейка і фарбування

Будівельний ринок сьогодні пропонує безліч оздоблювальних матеріалів, причому асортимент постійно зростає. Найбільше різноманітність чекає покупців шпалер: крім різних кольорів і малюнків, виробники сьогодні пропонують і масу різних видів, що відрізняються по ряду параметрів. Серед найновіших і незвичних нам варто виділити кварцові шпалери: вони абсолютно натуральні, міцні, довговічні і їх можна фарбувати, але про їх особливості сьогодні знають далеко не всі. Що ж являють собою кварцові шпалери, які їхні переваги і недоліки і як своїми руками подужати поклейку?

Читати далі

11 Порад по обробці фартуха (робочої стіни) на кухні

Фартух захищає стіни біля мийки, плити і робочої поверхні на кухні від бризок жиру, води, пилу і інших негативних впливів. До робочої стіні висувається ряд вимог, в т.ч. висока міцність і практичність, простота в догляді, можливість протистояти впливу вологи і високих температур. Крім того, фартух повинен володіти непоганими зовнішніми даними, так як займає значну частину кухні. Які матеріали можна використовувати для обробки робочої стіни на кухні, які їх основні переваги, і що ще потрібно врахувати при виборі оздоблювального матеріалу?

Читати далі

Шпалери коркові: вибір і поклейка

Шпалери коркові - один з найбільш екологічних і красивих матеріалів для оздоблення стін. З'явилися у продажу вони не так уже й давно, але за цей нетривалий період вже встигли стати дуже популярними, і все завдяки їх унікальності. Вони створюють у приміщенні особливий затишок, радуючи домочадців своїм зовнішнім виглядом і експлуатаційними якостями. Які ж основні переваги цього типу обробки, як правильно вибрати пробкові шпалери, і що необхідно знати, щоб правильно їх поклеїти?

Читати далі

Шпалери лінкрустом (Lincrusta): від вибору до поклейки

Линкруст знову входить в моду, переживши довгий період забуття. Примітно, що він був винайдений ще в 19 столітті, прийшовши на заміну ліпнині в будинках знаті, так як її виготовлення було дорогим і важким процесом, а лінкрустів на вигляд виглядав не гірше.

Читати далі