Как покрасить старые деревянные окна

11-04-2019, 14:10

Старая оконная рама до начала работ

Обычно покраска новых окон не представляет особых сложностей, а восстановление рассохшихся или прогнивших рам может вызвать определенные затруднения. Как же справиться с покраской старого деревянного окна?

Читати далі

Безрамне засклення балконів і лоджій: плюси, мінуси, технологія

11-04-2019, 12:26

Думаєте, засклення балконів і лоджій - це чисто вітчизняне ноу-хау? А ось і ні! У далекій Фінляндії також застекляют балкони, тільки роблять це абсолютно інакше. Там повністю позбулися рам і отримали легке, повітряне скління, яке пропускає максимум сонячного світла і дуже привабливо виглядає. Технологію називають безкаркасних, безрамній або фінської. Багато людей себе звуть подібний тип скління, але є й ті, хто від нього не в захваті. Давайте розберемося, що ж собою являє безрамне засклення балконів і лоджій, які плюси і мінуси технології, і скільки коштує таке задоволення, щоб винести справедливий вердикт.Безрамне засклення балконів і лоджій: плюси, мінуси, технологія

Читати далі

6 Порад щодо вибору кольору міжкімнатних дверей

3-04-2019, 20:17

Міжкімнатні двері довго сприймалися тільки як спосіб розмежувати простір всередині квартири, захистити одні кімнати від запаху і шуму, які йдуть з інших. Не дивно, що вибір дверного полотна виходив з чисто функціональних вимог. Сьогодні, коли ринок переповнений різними пропозиціями, не менш важливим стає зовнішній вигляд дверей, її дизайн і колір, і, дійсно, часом варто поміняти міжкімнатні двері, як приміщення на очах перетворюється. Ось тут і виникає найголовніша проблема. Як вибрати колір міжкімнатних дверей так, щоб вони ідеально вписалися в інтер'єр і гармоніювали з усіма його частинами?

Читати далі

14 Порад щодо вибору пластикових вікон

23-03-2019, 08:03

Пластикові вікна давно і міцно витісняють старі дерев'яні конструкції. Газети і дошки оголошень сьогодні буквально рясніють пропозиціями від різних виробників. В такому перенасиченому ринку складно зробити обдуманий вибір, і часто споживачі орієнтуються на найнижчі ціни і привабливість реклами. Помилковість такого підходу заявляє про себе вже в першу зиму, коли з'являються протяги, намораживания, а скла починають потіти. Не варто повторювати помилки тисяч користувачів - вибір пластикових вікон потрібно робити обдумано. Невеликі знання теорії допоможуть зрозуміти, яка конструкція буде краще в умовах конкретного будинку або квартири.

Читати далі

Пошук протипожежних дверей в квартиру - вибираємо продавця в Москві

12-03-2019, 15:31

Кожен з нас хоча б раз стикався з ремонтом. Нещодавно я зайнявся капітальним ремонтом квартири і захотів все зробити самостійно. Довелося розбиратися у всіх тонкощах будівельної справи, але я вирішив, що мені це під силу, плюс завжди можна звернутися до знаючих друзям або інтернету. Я зіткнувся з безліччю труднощів і на рішення тривіальних проблем було витрачено набагато більше часу, ніж якби працював фахівець.

Читати далі

7 Рад, якого кольору вибрати пластикові вікна

11-03-2019, 16:51

«Пластикові вікна» і «білий колір» - це вже синоніми, але виробники всіма силами намагаються зруйнувати стереотипи, що склалися і пропонують замовникам вікна в десятках різних відтінків, з імітацією структури деревини і каменю. Подібний асортимент дозволяє втілити в життя будь-яку витівку. Залишається тільки вирішити, якого кольору вибрати пластикові вікна, адже враховувати доведеться не тільки власні побажання, але ще особливості інтер'єру і фасаду.7 рад, якого кольору вибрати пластикові вікна

Читати далі

ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринку

27-02-2019, 06:49

Двері на прізвисько Звір

ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринкуДосить незвичайна назва для виробника дверей, але відразу привертає увагу. Компанія позиціонує себе, як найвідповідальнішого гравця на ринку вхідних дверей, має своє власне виробництво і сучасну систему продажів. При цьому працюють власні професійні установники і діє подальше обслуговування. Фірма має широку мережу розповсюдження і поставляє свою продукцію в багато регіонів Росії. Новітнє обладнання дозволяє швидко впроваджувати інновації та застосовувати останні розробки в даній області.

Читати далі

7 Порад, як утеплити пластикові вікна своїми руками

13-02-2019, 07:10

Навіщо утеплювати пластикові вікна? Цей резонне питання виникає, напевно, у всіх власників сучасних герметичних конструкцій, адже виробники продавали нам досконале виріб з ідеальною теплоізоляцією. Помилки монтажу, неправильна експлуатація, усадка будинку і час здатні зіграти злий жарт навіть з самими якісними вікнами. Не поспішайте міняти всю конструкцію - можна спробувати утеплити пластикові вікна своїми руками. Це нескладно і недовго. Розбираємося зі слабкими місцями сучасних вікон і вчимося їх усувати.

Читати далі

11 Аксесуарів для пластикових вікон

27-01-2019, 19:49

Поставили пластикові вікна, а потім виявили, що вони недостатньо безпечні для дитини або домашніх тварин? Захотілося трохи змінити їх зовнішній вигляд, або розширити функціонал? Не обов'язково стрімголов бігти в віконну компанію і замовляти нові вікна. Якщо існуючі все ще герметичні і міцні, їх можна спробувати апргейд: мінімальними вкладеннями вийде зробити їх і зовсім ідеальними - все завдяки різноманітним аксесуарам для пластикових вікон. Зупинимося на найбільш корисних і цікавих.

Читати далі