7 Порад, як утеплити пластикові вікна своїми руками

Навіщо утеплювати пластикові вікна? Цей резонне питання виникає, напевно, у всіх власників сучасних герметичних конструкцій, адже виробники продавали нам досконале виріб з ідеальною теплоізоляцією. Помилки монтажу, неправильна експлуатація, усадка будинку і час здатні зіграти злий жарт навіть з самими якісними вікнами. Не поспішайте міняти всю конструкцію - можна спробувати утеплити пластикові вікна своїми руками. Це нескладно і недовго. Розбираємося зі слабкими місцями сучасних вікон і вчимося їх усувати.

Читати далі

11 Аксесуарів для пластикових вікон

Поставили пластикові вікна, а потім виявили, що вони недостатньо безпечні для дитини або домашніх тварин? Захотілося трохи змінити їх зовнішній вигляд, або розширити функціонал? Не обов'язково стрімголов бігти в віконну компанію і замовляти нові вікна. Якщо існуючі все ще герметичні і міцні, їх можна спробувати апргейд: мінімальними вкладеннями вийде зробити їх і зовсім ідеальними - все завдяки різноманітним аксесуарам для пластикових вікон. Зупинимося на найбільш корисних і цікавих.

Читати далі

8 Порад, який підвіконня вибрати

Підвіконня в квартирі служить в якості додаткового захисту від холоду, може використовуватися для розміщення квіток, книг, замінювати стільницю і навіть місце для відпочинку, а вже дітей і тварин підвіконня тягне магнітом, адже дозволяє дивитися у вікно і пізнавати навколишній світ. Так чому ж його вибору ми приділяємо мінімум уваги і покладаємося на стандартні рішення, які пропонують віконні компанії? Розберемося, який підвіконня вибрати і яким матеріалами віддати перевагу, щоб отримати якісну і довговічну конструкцію.

Читати далі