Будівництво фундаменту на буронабивних палях

відлиті стовпи

Починаючи будівництво і підготувавши проект майбутньої споруди в першу чергу необхідно визначитися, яке підстава найкращим чином забезпечить надійність і довговічність будови. Одним з варіантів влаштування основи будівлі може бути фундамент на буронабивних палях, який поєднує в собі не тільки високі характеристики по міцності, але і технологічні переваги його облаштування.

Читати далі

Будівництво фундаменту з шлакоблоків

гідроізоляція фундаменту

Шлакоблок - затребуваний, недорогий матеріал для побудови будь-яких споруд. Дуже часто облаштовують фундамент під гараж з шлакоблоку - цей матеріал застосовують для зведення стін, огорож з блоків, надвірних сараїв і так далі. Найголовнішим і важливим етапом в будь-якому будівництві вважається облаштування підстави - від цієї конструкції залежить довговічність і стійкість будівлі.

Читати далі

Як зробити блоковий фундамент

блоковий фундамент

Цей фундамент являє собою опорно-блокову конструкцію із залізобетонних фундаментних блоків. Найчастіше блокова система зводиться як підстава будівлі, де буде споруджуватися підвал. З бетонних блоків підвальний поверх будується значно швидше, ніж на заливний основі - не треба монтувати опалубку, вкладати арматуру і очікувати близько місяця, поки застигне бетонний розчин.

Читати далі

7 Порад щодо вибору виду фундаменту для приватного будинку

Фундамент - основа будинку, і це зовсім не фігура мови. Від того, наскільки правильно обраний тип фундаменту і як він виконаний, повністю залежить довговічність споруди. Похилені будинки і тріснуті стіни дачі тільки зайвий раз переконують в підвищеної відповідальності робіт, пов'язаних з проектуванням і облаштуванням фундаменту. Перше, що повинен зробити кожен, хто приступає до будівництва, - вибрати вид фундаменту приватного будинку, а для цього необхідно врахувати масу чинників і знати ключові особливості всіх типів підстав.

Читати далі

Як залити фундамент під готовий будинок

фундамент під готовий будинок

Багатьом власникам старих приватних будинків доводиться стикатися з такою проблемою, як руйнування фундаменту. Так, старий фундамент як дерев'яний, так і бетонний, цілком може бути зруйнований, якщо він був побудований з порушенням певних правил: недостатньо якісна гідроізоляція, відсутність обробки антисептиками, значні навантаження і багатьох інших.

Читати далі