Будівництво фундаменту на забивних палях

10-04-2019, 19:23
використання техніки

Часто бувають ситуації, коли облаштування стрічкового фундаменту під будинок не представляється можливим через слабкий або пучинистого грунту. У такій ситуації найкращим варіантом буде змонтувати фундамент на забивних палях. Чому? Справа в тому, щоб будівля стояло надійно і міцно йому потрібно хороше підгрунтя, яке буде правильно розподіляти навантаження на грунт.

Читати далі

Будівництво фундаменту для сараю

6-04-2019, 06:15
фундамент для сараю

Більшість людей вважає, що побудувати фундамент для сараю своїми руками елементарно просто і не забирає багато часу. Щоб це було саме так, необхідно виконувати комплексне будівництво. Адже потрібно зробити таким чином, щоб споруда не рухнула через два-три роки.

Читати далі

Який краще фундамент заливати під цегляний будинок

31-03-2019, 14:55
стрічковий фундамент для будинку

Перед тим як почати зведення будь-якого будови, будь воно з цегляних блоків або будь-якого іншого будівельного матеріалу, необхідно подбати про підготовку фундаменту. Розрахунок фундаменту під цегляний будинок - це основа будь-якого будівництва споруд з цього матеріалу.

Читати далі

Будівництво фундаменту з шпал

27-03-2019, 09:20
укладка шпал

Спорудження підстави під будинок - з цією проблемою стикається кожен, хто починає будівництво. Це справа першорядне і досить витратна як в плані матеріалу, так і в плані виробленої роботи. І звичайно бажання заощадити без шкоди якості хоче будь-який домашній майстер.

Читати далі

Фундамент з бутового каменю

23-03-2019, 21:29
фундамент з буту

Головним компонентом бутового фундаменту є осколки скельної породи самих різних габаритів. Окремі екземпляри, призначені для будівництва, можуть досягати розмірів до півметра за найбільшою з сторін і ваги до 50 кг. Більш громіздкі камені неможливо використовувати без застосування спецтехніки, тому середні габарити каменів, що застосовуються для зведення фундаменту, коливаються в межах 30-50 см.

Читати далі

Будівництво буронабивної стрічкового фундаменту

19-03-2019, 12:39
стрічковий ростверк

При будівництві будь-якої будівлі пристрій його фундаментного підстави є найважливішим етапом всього будівництва, оскільки довговічність всієї споруди безпосередньо залежить від правильно виконаних фундаментних робіт. Вибір способу пристрою фундаменту залежить як від типу майбутньої споруди, так і від особливостей місця її розташування. Застосування буронабивної технології дозволяє забезпечити будівництво основи будівлі на складних грунтах без втрати в показниках надійності і довговічності.

Читати далі

Стовпчастий фундамент для будинку

13-03-2019, 19:14
стовпчастий фундамент

Найбільш популярним в будівництві приватних будинків є стрічковий фундамент, що відрізняється фортецею, довговічністю і надійністю. Однак не завжди доцільно витрачати великі гроші на закладку стрічкового фундаменту, так як його функції з лишком може виконати дешевший стовпчастий фундамент.

Читати далі

Як правильно вибрати фундамент для будинку

11-03-2019, 19:46


Фундамент - це основа будинку, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на грунт. Є 4 види підстав. Виходячи з типу, розміру будови і інших чинників, вирішують, який фундамент вибрати для будинку, щоб будівля не деформувалося.

Читати далі

Пристрій фундаменту на ділянці з ухилом

28-02-2019, 09:05
фундамент на схилі

Ідеально рівні майданчики для будівництва будинків зустрічаються досить рідко, нову ділянку, відданий під забудову, може бути відзначений ямами, узгір'ями, перепадами висот. Але якщо відносно незначні похибки можна вирівняти і підсипати невеликим працею і витратами, то на ділянці з великим ухилом зведення будинку вимагає зусиль серйозніше.

Читати далі