7 Порад щодо вибору гофрованої труби для електропроводки (кабельної лінії)

22-03-2019, 14:14

Часи, коли проводку просто замуровували в стіну, вже давно пройшли. Це дуже незручно, оскільки в разі чого доступ до кабелю буде утруднений. Про небезпеку такого рішення, напевно, навіть говорити не варто. Підвищити зручність і безпеку допомагає гофротруба, яка захищає кабель від механічних навантажень, вологи і виконує роль діелектрика. У ряді випадків без гофротруби взагалі не обійтися, принаймні, про це сказано в правилах установки електричного обладнання (ПУЕ). Різних варіантів її виконання маса, тому перед покупкою важливо розібратися, як вибрати гофровану трубу для електропроводки, ознайомитися з асортиментом і всіма можливими варіаціями.

Читати далі

7 Порад, як вибрати диммер для світлодіодної стрічки

21-02-2019, 09:43

Інтер'єр сучасного житла вже немислимий без використання світлодіодної стрічки. Цей елемент знайшов застосування в багатьох куточках нашого будинку і здатний виконувати як практичну, так і декоративну функцію. Найяскравішим прикладом використання світлодіодної стрічки, мабуть, можна назвати облаштування підсвічування робочої зони на кухні або прикраса приглушеною підсвічуванням ТВ-зони у вітальні. Звичайно ж, це далеко не всі можливі варіанти застосування стрічки в інтер'єрі, але в цій статті мова піде про такий функціональному доповненні до неї, як диммер. За допомогою цього невеликого елемента можна кардинальним чином змінити режим роботи стрічки і створювати абсолютно нові образи того чи іншого приміщення, розставити більш чіткі світлові акценти або створити потрібну атмосферу. Ми розглянемо основні відмінності диммеров, їх різновиди в залежності від типу управління і способу розміщення і дамо 7 порад щодо вибору диммера для світлодіодної стрічки.7 порад, як вибрати диммер для світлодіодної стрічки

Читати далі

9 Рад щодо висвітлення ванної кімнати: дизайн, вибір світильників

30-01-2019, 21:07

Освітлення ванної кімнати при грамотному підході буде виконувати не тільки свою першочергову функцію, а й деякі інші. Світильники можуть прикрасити інтер'єр, візуально розширити навіть невелике приміщення. Але при їх виборі потрібно бути гранично обережним, адже поєднання у ванній кімнаті електрики і води вимагає дотримання правил техніки безпеки. пропонуємо вам ознайомитися з декількома корисними порадами щодо висвітлення ванної кімнати.

Читати далі