ТОП 8 виробників штукатурки

Штукатурні суміші вже давно набули широкого поширення в області ремонтно-будівельних робіт і на сьогоднішній день штукатурка використовується як для стандартних рішень на кшталт вирівнювання стель і стін, так і для більш креативних завдань по декоративній обробці. З появою інноваційних технологій, що дозволяють принести на ринок щось нове, асортимент цих сумішей значно збільшився на полицях будівельних магазинів. І щоб не розгубитися в розмаїтті пропозицій, зручно знати, на продукти яких брендів варто звернути свою увагу в першу чергу. Для того, щоб допомогти вам з цим, ми і зібрали тут кілька найбільш популярних на російському ринку виробників штукатурки.

MC-Bauchemie (PLITONIT)

ТОП 8 виробників штукатуркиСьогоднішній список відкриває німецький концерн MC-Bauchemie, який був заснований в далекому 1961 році. З тих самих пір він спеціалізується на виробництві будівельної хімії і має більше 30 філій в 27 країнах по всьому світу. Однак уже в 2001 спільно з російською групою компаній «отли» концерн створив російсько-німецьке підприємство Ем-Сі Баухеми. Компанія також є одним з лідерів ринку в областях будівництва (від зведення і до ремонту) і оздоблювальних матеріалів. Правда, так як нас в даному випадку цікавить саме штукатурка, то варто відзначити, що на вітчизняному ринку вона представлена ​​під брендом PLITONIT.

Багато споживачів, серед яких, природно, є і експерти, високо оцінюють універсальність застосування штукатурки цього виробника, яка відмінно підходить для вирівнювання не тільки внутрішніх, але і зовнішніх поверхонь. Вона надійно утримується на найпоширеніших поверхнях начебто бетону, газобетону і цегли, забезпечуючи хорошу адгезію.

Офіційний сайт: plitonit.ru

Волма

ТОП 8 виробників штукатуркиСеред вартих уваги вітчизняних виробників штукатурки варто відзначити також і групу компаній Волма. Її історія ще довше, ніж у попередньої, і сам бренд був заснований на базі Волгоградського гіпсового заводу, що працює з 1943 року. Спеціалізацією компанії є видобуток природного гіпсового каменю, а також виробництво високоякісної продукції для оздоблювальних робіт на гіпсовій і цементній основі (гіпсокартонні листи, сухі будівельні суміші). Завдяки цьому продукти виходять екологічно чистими, що дозволяє піклуватися про навколишнє середовище. На сьогоднішній день компанія займає лідируючі позиції ринку в пазогребневих плит (перше місце), будівельних сумішей (друге) та гіпсокартонних листів (друге).

Штукатурка цього виробника доступна на ринку за досить доступною ціною, що виразно привертає велику увагу. Приємно, що при цьому її якість знаходиться на набагато вищому рівні. Склад також ідеально чистий, що дає можливість використовувати його, наприклад, для обробки дитячих кімнат.

Офіційний сайт: volma.ru

Knauf

ТОП 8 виробників штукатуркиВ одній з наших попередніх статей де ми розглядали найбільш популярних виробників грунтовки, представлених на російському ринку, був присутній чудовий німецький бренд Knauf. І так вийшло, що він (як і деякі інші) примудрився потрапити і в цей список. Це, правда, не дуже дивно, так як будівельні суміші - категорія велика, і, якщо одна компанія займається виробництвом якогось з видів, велика ймовірність, що вона виробляє і інші. Природно, докладно описувати її історію в черговий раз сенсу не має, однак варто нагадати, що на ринку Росії продукція цього бренду присутній вже більше 25 років, що виразно говорить про її високу якість і достатньої популярності.

Компанія надає дуже вигідні варіанти для обробки будинків і квартир, так як пориста структура і наявність у складі гранул пінополістиролу забезпечують штукатурці хороші теплоізоляційні властивості. При цьому склад виходить однорідним і вкрай просто наноситься на підстави.

Офіційний сайт: knauf.ru

Saint-Gobain (Weber.vetonit)

ТОП 8 виробників штукатуркиЩе однією великомасштабної групою компаній, що пропонує якісні рішення для ремонтно-оздоблювальних робіт, на російському ринку виступає Saint-Gobain (Сен-Гобен), а точніше - її бренд Weber.vetonit. Сама ГК присутній на вітчизняному ринку лише з 1992 року, що для її дивовижну історію не так довго. Вдаватися в подробиці ми, звичайно ж, не будемо, однак, варто згадати, що компанія Сен-Гобен була заснована у Франції аж в 1665 році і була королівської мануфактурою, що займається виробництвом скла та дзеркал. Сьогодні ж це досить великий концерн, що нараховує понад 1000 підприємств в 67 країнах світу, а асортимент її продукції не обмежується одними лише будівельними матеріалами, зачіпаючи і інші промислові галузі.

Що стосується штукатурки їх виробництва, то вона також займає досить високі позиції в призначених для користувача рейтингах, так як є універсальною, зберігаючи свої властивості як усередині приміщень, так і зовні. Для того, щоб ця штукатурка якісно затверділа в сухому приміщенні, перші 2 дні потрібно періодично зволожувати її водою.

Офіційний сайт: ru.weber

Крепс

Даний список сповнений популярних європейських виробників, що пропонують свою продукцію на вітчизняному ринку. Але це, на щастя, зовсім не означає того, що в Росії не залишилося гідних брендів, що становлять їм конкуренцію. Одним з таких якраз є компанія Крепс. Вона була заснована в 1998 році і спеціалізується на виробництві сухих будівельних сумішей. В асортимент її продукції крім штукатурки входять: шпаклівки, клеї, затірки, ровнителями і багато іншого. На сьогоднішній день компанія входить в список 15 кращих виробників в своїй категорії, що підтверджує її статус. Вся продукція компанії виготовляється з якісної сировини і з застосуванням високотехнологічних процесів.

Підтверджує це і їх штукатурка, до складу якої входять дрібний пісок, пластифікатори і цемент, за рахунок чого здорово збільшується адгезія. Її також досить легко приготувати і наносити, що виразно грає роль в самому процесі. Також вона має високу міцність і не кришиться. Правда, занадто швидко твердне, тому при роботі з нею краще ворон не брати до уваги.

Офіційний сайт: kreps.ru

Henkel (Ceresit)

ТОП 8 виробників штукатуркиЧи стикалися ми при вивченні виробників грунтовки і з брендом Ceresit, який відмінно показує себе на ринку, пропонуючи високоякісну і надійну продукцію. Належить він німецької компанії Henkel, яка, як і годиться популярним європейським брендам, має багаторічну історію, починаючи в даному випадку з 1876 року. З огляду на той факт, що перед нами один з найбільших виробників хімічної промисловості (косметики, засобів для чищення, клейових матеріалів і т.д.), навряд чи когось здивує, що першим продуктом компанії став перший в світі універсальний пральний порошок. Це справило в деякому роді революцію, як в самій промисловості, так і в житті людей.

Те ж саме можна сказати і про вироблену штукатурку. Тут як ніколи актуальним є досить поширене вираз «німецька якість». В основному, тому, що в багатьох ситуаціях після вирівнювання стін або стелі, само собою якісного, подальше шпатлювання може і зовсім не знадобитися.

Офіційний сайт: ceresit.ru

Unis

Черговий російською компанією, яка залучає увагу споживачів, що знаходяться в пошуках якісної штукатурки, є ГК Unis. Вона представляє свою продукцію на вітчизняному ринку з 1994 року, що відносно недовго. Однак за період в 24 роки її вдалося заробити певну репутацію і вийти в ряди лідерів серед виробників будівельних сумішей, при чому не тільки в Росії, але і в країнах СНД. Рецептура продуктів компанії розробляється у співпраці з закордонними партнерами, лідируючими в сегменті виробництва спеціалізованих добавок. Відповідність технічним характеристикам і високим міжнародним стандартам якості забезпечує багаторівнева система контролю виробничого процесу.

За якістю гіпсова штукатурка цього виробника знаходиться на хорошому рівні, маючи важлива перевага перед аналогами - її поверхня набуває білий колір по висиханню. Найбільше в даному випадку користувачів привертає економічна витрата і доступна ціна цього продукту.

Офіційний сайт: unistrom.ru

DAW SE (Caparol)

ТОП 8 виробників штукатуркиНімецькі бренди вже давно не є рідкістю у виробництві продукції для ремонтно-оздоблювальних робіт, і ще одним їхнім представником в нашому списку став концерн DAW SE (Deutsche Amphibolin-Werke), представляє в даній ситуації бренд Caparol. Продукція компанії налічує велику кількість найменувань в різних категоріях. Так що, якщо ви задумали переробити своє робоче або життєвий простір, то з великою часткою ймовірності знайдете у цього виробника все необхідне. Має у своєму розпорядженні до себе бренд також і тим, що просуває політику партнерства, орієнтуючись насамперед на клієнта, допомагаючи не тільки наданням високоякісної продукції, але і можливі варіанти вирішення певних завдань.

Штукатурка цього бренду має великий ряд переваг, серед яких і атмосферостійкість, і екологічність, і висока міцність, поєднувати з хорошою пластичністю. Вона хороша для застосування в багатьох областях. Правда, єдиним об'єктивним недоліком може бути її висока вартість.

Офіційний сайт: caparol.ru

Висновок

Список вийшов не найбільшим. Звичайно, озвучили ми далеко не всіх, і ви напевно зможете знайти інші варіанти, що задовольняють вас. Однак ми все-таки постаралися перерахувати якомога більше популярних на сучасному ринку виробників штукатурки. Проте, тепер у вас є загальне уявлення про те, чию продукцію користувачі вважають за краще на даний момент, а значить є, від чого відштовхуватися.

Опубликовано: 19-02-2019, 06:58
0

Похожие статьи


Наверх