Будівництво дерев'яного навісу до будинку

13-04-2019, 14:44
дерев'яний навіс до будинку

Живучи в дерев'яному будинку, рано чи пізно у будь-якого домовласника виникає потреба звести навіс з дерева до будинку. Багато хто боїться починати будувати дерев'яний навіс до будинку своїми руками, думаючи, що процес цей складний і трудомісткий. Але нічого складного в облаштуванні цієї конструкції немає.

Читати далі

Як зробити перекриття в приватному будинку

26-03-2019, 19:12
дерев'яні перекриття в будинку

Приватний будинок розділяється на поверхи за допомогою перекриттів. Різновид перекриття може залежати від матеріалу стін, величини прольотів, а також для підлоги навантаження. Термін служби перекриття повинен бути не менше, ніж у стін будинку.

Читати далі

Будівництво гаража в приватному будинку

9-03-2019, 11:38
гараж в приватному будинку

Земельні ділянки, які виділяються або придбані для індивідуального житлового будівництва, часто бувають порівняно невеликі. Економія корисної площі можлива різними способами, і найефективніший з них - це гараж в будинку. Такий спосіб розміщення технічного боксу дозволяє вирішити цілий ряд проблем, пов'язаних із значним зниженням витрат на будівництво та утримання.

Читати далі

Будівництво цокольного поверху в будинку

5-03-2019, 22:36
цоколь будови

Чимала кількість людей до сих пір не розуміють особливої ​​необхідності в зведенні цокольного поверху, інші ж, в свою чергу, просто не можуть уявити, як це надійне і функціональне житло може обходитися без цього приміщення. Незважаючи на те, що цоколь можна віднести ні до підвалу, ні до повноцінного першому поверху, він все частіше і частіше займає своє місце при проектуванні житла. Так з чим же пов'язана така його популярність?

Читати далі

Оздоблення і гідроізоляція ванної кімнати в дерев'яному будинку

22-02-2019, 18:25
цвіль у ванній

Ванна кімната в дерев'яному будинку, порівняно недавно, була джерелом проблем для своїх господарів. Висока вологість цього приміщення могла нашкодити суміжних кімнатах, зробивши проживання в них нестерпним.

Читати далі

Безпечне ганок в будь-який час року

17-02-2019, 08:17
Ганок до дому

Як театр починається з вішалки, так і будь-який приватний будинок починається з ганку. Перш ніж потрапити всередину, необхідно зробити кілька кроків по сходах і тільки потім взятися за дверну ручку.

Читати далі

Будівництво односхилого даху в будинку

28-01-2019, 20:36
проект будинку з односхилим дахом

Багато мешканців міста, які мають достатньо коштів, при першій же можливості будують власний заміський будинок. Хтось приїжджає в нього тільки на вихідні, щоб відпочити від суєти і шуму міста. А хто-то з часом перебирається туди жити, оцінивши всю красу тиші і спокою. Але щоб життя в заміському будинку доставляла тільки радість і задоволення, слід продумати кожну дрібницю задовго до початку будівництва. І одним з найскладніших виборів є добірка даху. На сьогоднішній день великою популярністю користуються проекти будинків з односхилим дахом. Вони виглядають досить витончено і незвично, що приваблює тисячі потенційних домовласників.

Читати далі

Облаштування та утеплення горища на дачі

4-01-2019, 13:27
обробка горища

Рекогносцировка

Приведення горища житлового або нежитлового будинку в стан, що дозволяє проживання або тривале перебування в ньому, досить складне завдання. Не варто ставитися до неї легковажно. Горище приватного будинку, як правило, не пристосований для цього.

Читати далі