Спеціальний мішок для прання кросівок

Фахівці рекомендують використовувати спеціальний мішок для прання кросівок, так як це убезпечить вас від серйозного пошкодження барабана машинки. Для чого ж потрібна така ємність, і як її виготовити в домашніх умовах самостійно?

Чому при машинної чищенні взуття кладуть в спеціальні мішки?

Прання взуття в машині - це дуже ризикований процес, так як від нього залежить цілісність механізму і, відповідно, вашого взуття. Особливо важливо дотримуватися всіх правил в разі очищення спортивних кросівок.

Прати улюблену взуття в машинці, чи не помістивши її попередньо в спеціальний мішок, - це справжній злочин. Такої думки дотримуються досвідчені фахівці. Навіть найякісніші кеди чи кросівки після кількох таких незахищених дій ризикують втратити свій привабливий зовнішній вигляд в кращому випадку. У гіршому ж випадку вони просто розірвуться або ж розклеїти. Ми можемо здивуватися такій крихкості спортивного взуття, адже вона повинна бути дуже міцною і витримувати всі зовнішні впливи, пов'язані зі спортом. Насправді кросівки не такі вже й міцні, як нам зазвичай здається, саме тому ми і повинні регулярно використовувати мішок.

Спеціальний мішок для прання кросівокПрання без мішка згубна не тільки для кросівок, але і для машинки

Як відомо, спортивне взуття досить об'ємна і важка. Нерідко на підошві розміщені численні тверді деталі, наприклад, шипи. Барабан пральної машинки поступово розкручує вміст, завдаючи йому численні сильні удари. Негативний ефект значно посилюється і завдяки так званої відцентрової сили. А це означає, що загроза існує не тільки для кедів, а й для самого прального апарату.

Яскраве забарвлення кросівки і кеди можуть втратити за рахунок рифленої поверхні барабана, яка нещадно тре їх в різних місцях. Ну і, звичайно ж, не можна забувати про те, що така небезпечна прання може бути згубною не тільки для взуття, а й для самої машинки. Від кедів і кросівок можуть відриватися дрібні деталі, які нерідко забиваються в фільтри і тим самим призводять до серйозної поломки.

Всіх вищевказаних причин має бути більш ніж достатньо, для того щоб відмовити вас від незахищеної прання. Якщо ви не шкодуєте своє взуття, так подбайте хоча б про пральній машинці, так як це далеко не дешевий товар, ремонтувати який буде досить дорого.

Деякі люди вважають за краще прати взуття вручну, і це теж правильно, так як така прання не завдає шкоди прального механізму, а іноді навіть звичайне протирання або чистка кросівок щіткою надає кращий результат, ніж тривала прання в машинці. Завдяки такій процедурі ваші кросівки і пральна машинка служитимуть дуже довго і без істотних пошкоджень.

Як зробити мішок для кросівок в домашніх умовах?

У народі існує думка, що в якості мішка кросівок і інший спортивного взуття може непогано служити звичайна стара наволочка для подушок. За твердженням людей, результат прання повинен бути приблизно таким же, як і в разі здійснення даного процесу в спеціальному мішку. Фахівці з цією думкою вкрай не згодні.

Все наволочки та інше постільна білизна зшита з натуральних тканин: бязі, ситцю, попліну і інших матеріалів. Звичайно, вони не здатні забезпечити ідеальну амортизацію, яку може забезпечити спеціальний мішок для білизни.

Спеціальний мішок для прання кросівокЯкщо мішка немає під рукою, можна використовувати стару наволочку для подушки

При цьому пральний мішок повинен відповідати всім вимогам, тому навіть якщо ви хочете виготовити його самостійно, ні в якому разі не можна використовувати для цього наволочку, підодіяльник і інші елементи.

Якщо більш підходящих варіантів у вас немає, то необхідно злегка набити ці "мішки" різними тканинами та іншими м'якими матеріалами, що дозволить приземленням кросівок під час обертання стати більш м'якими і акуратними. Це самий крайній варіант, якщо ви не можете дозволити собі придбати навіть найдешевший мішок для прання взуття. Тим більше що всі виробники виготовляють практично однакові за характеристиками мішки, тому вартість товару ще не говорить про його особливому якості.

Як випливає прати кросівки в машинці?

Для того щоб прання пройшла успішно, важливо не тільки купити або самостійно зробити мішок для кросівок, але і правильно його застосувати. Фахівці розробили відповідний алгоритм дій, який слід виконати для здійснення автоматичного прання.

Спеціальний мішок для прання кросівокКросівки перед пранням потрібно ретельно оглянути

Для початку необхідно ретельно оглянути пару взуття, яка через кілька хвилин буде перебувати в пристрої. На ній не повинно залишатися великих шматків бруду та іншого сміття, інакше результат після прання може виявитися нульовим.

Якщо ваша взуття не прошита, а всього лише склеєна, потрібно відмовитися від автоматичного прання зовсім. Справа в тому, що при впливі клею з водою він починає втрачати свої колишні властивості і, відповідно, взуття починає розклеюватися. Уже після першого очищення ви залишитеся без улюбленої пари кросівок.

Перед пранням рекомендується вийняти устілку і шнурки. Прати ці елементи потрібно вручну. Після всього вищесказаного можна приступати до безпосереднього процесу. Спочатку потрібно помістити кросівки в мішок і подбати про те, щоб він був щільно закритим. І тільки потім ємність можна поміщати в барабан машинки. У таких випадках використовується виключно рідкий пральний порошок, і наливати його потрібно відразу в барабан. Дуже важливо встановити режим делікатного прання, інакше ніякої мішок не врятує вашу взуття і машинку.

Як бачите, прання взуття, особливо спортивної, в спеціальному мішку - це кращий варіант як для кросівок, так і для самого апарату. Ви зможете бути впевнені в тому, що після процедури чищення ви зможете і далі носити свої улюблені кросівки і користуватися пральною машинкою в колишньому режимі.

Опубликовано: 1-04-2020, 13:18
0

Похожие статьи


Наверх