Як і чим утеплити мансарду

11-04-2019, 17:59
утеплення мансарди зсередини

Сьогодні багато людей, які вирішили побудувати приватний будинок далеко від великих, гучних і загазованих міст, вибирають проект будинку з мансардою. Цей варіант здається їм дуже привабливим і зручним - при економії будівельних матеріалів і мінімумі додаткових витрат можна істотно збільшити корисну площу будівлі. Фактично можна отримати якщо не повноцінний другий поверх, то, як мінімум, половину такого.

Читати далі

Обробка дерев'яного будинку

3-04-2019, 22:57
обробка дерев'яного котеджу

Дерев'яні будинки є одним з найбільш привабливих видів жител: вони красиві і екологічні, а проживання в них благотворно позначається на здоров'ї і загальному стані людей. Щоб ваше житло зберегло всі ці якості, необхідна правильна обробка дерев'яного будинку і його стін як всередині, так і зовні.

Читати далі

Технологія утеплення приватного будинку

15-03-2019, 20:43


Важливий фактор для створення комфортного мікроклімату - утеплення приватного будинку. При правильному облаштуванні мешканець отримує достатню тепло взимку і потрібну прохолоду влітку. Утеплювальні роботи проводять комплексно.

Читати далі

Підготовка будинку до зими

20-02-2019, 17:41
заміна вікон

З приходом зими власники заміського житла перебираються в міські квартири. Якщо дачний будинок не утеплений, то він постійно промерзає і продувається вітрами. Фахівці запевняють, що якісна підготовка будинку до зими може зайняти всього декілька тижнів.

Читати далі

Як краще утеплити цегляний будинок

16-01-2019, 16:31
утеплення цегляного будинку

Цегляні будинки були і залишаються одними з найпопулярніших серед власників приватного житла. Довговічність, висока міцність, зручність у використанні та краса - ось головні переваги цегли, які високо цінуються як мешканцями таких будинків, так і будівельниками. Одним з його нечисленних мінусів є висока теплопровідність. Тому якісне утеплення цегляного будинку - обов'язкова вимога, якщо ви хочете проводити в ньому час як влітку, так і в найхолодніші дні зими.

Читати далі