Позначення на плані евакуації

19-03-2019, 16:16
план евакуації при пожежі

Знаки пожежної безпеки повинні відповідати встановленим стандартам. Розробляти вказаний документ потрібно за нормами. Дуже важливо, щоб не тільки уповноважений персонал, але і всі співробітники, відвідувачі і т. Д. Знали всі позначення на плані евакуації. Такий підхід дозволяє уникнути смертей під час спалахів в будівлях і приміщеннях.

Читати далі

Планування кухні в приватному будинку

10-03-2019, 18:47
П-подібне планування кухі в приватному будинку

Кухню можна вважати одним з найбільш важливих місць в будь-якому будинку, особливо, для господині. Воно й зрозуміло, адже від рівня комфорту на кухні багато в чому залежить настрій і, відповідно, якість роботи того, хто готує обід. Одним з питань, яке заслуговує на найбільшу увагу, є правильне планування кухонного приміщення. Які види планування бувають, і якого саме варіанту варто віддати перевагу?

Читати далі

Плани і креслення житлових будинків з розмірами

7-02-2019, 11:36
позначення вікон

Готові плани одноповерхових і двоповерхових заміських приватних будинків з розмірами. Як можна самому намалювати креслення і схему розташування кімнат у будинку в програмах і в режимі онлайн. Варіанти планування котеджів 8х8, 9х9, 10х10 та інших розмірів.

Читати далі

Розробка креслень приватних будинків

22-01-2019, 18:54
креслення приватного будинку

Багато людей мріють побудувати свій власний заміський будиночок з гарною екологією і чистим повітрям, ближче до природи. Там, де можна спокійно відпочити від міського шуму і розслабитися, проводячи свого часу в колі близьких і друзів. Напевно, ви бачите своє майбутнє житло не тільки красивим, але і функціональним. Але, якщо в будинку багато деталей і кутів, це ще не означає, що він обов'язково буде зручним. Тому перед початком будівництва необхідно накреслити креслення будинку, щоб в подальшому уникнути помилок, здатних затягнути будівництво на довгий час.

Читати далі