Що собою являють мельхіорові столові прилади

Мельхіорові столові прилади, що виготовляються, незважаючи на сріблястий колір, не з срібла, в певний період історії були символом достатку і благополуччя і з гордістю викладалися на стіл при парадній сервіровці. Більш пластичний, ніж срібло, сплав давав можливість реалізовувати найсміливіші фантазії виробників і не тільки надавати хитромудрі форми виробам, але і прикрашати їх за допомогою карбування, в'язі і навіть змінювати відтінок за допомогою анодування.

Історія і склад мельхіорового сплаву

Перейшовши з Німеччини в Російську імперію, мельхіор не користувався популярністю і рідко застосовувався в багатьох будинках, де мельхіорову посуд вважали призначеної для бідняків. Однак за радянських часів естетичність і краса вироблених виробів зумовила їх широку застосовність, і на сьогоднішній день такий набір може стати гідним подарунком для любителів і цінителів антикваріату.

Свою історію сплав, званий пакфонг, або ерзац-срібло, починає з Китаю, де він був відкритий і використаний для виробництва єдиної металевої імператорської монети. Довгий час секрет його складу зберігався в суворій таємниці, але, не дивлячись на те, що європейські мандрівники завозили в Європу посуд з китайського срібла, нікому так і не вдавалося домогтися відкриття таємниці. Посуд з пакфонга коштувала значно дорожче, ніж справжня срібна, і високо цінувалася. І тільки в 1812 році французи зуміли отримати сплав на основі нікелю та міді в тому відсотковому співвідношенні, в якому він одержав сьогоднішню назву. Набагато пізніше, коли в сплав стали додавати залізо, він отримав додаткову назву столовий мельхіор.

Що собою являють мельхіорові столові прилади?Мельхіорові столові прибори

Сучасний столовий мельхіор не береться корозії, так як в його склад входять нікель, залізо і марганець, а процес високотемпературної обробки, якому піддаються вироби, значно підвищує термін їх служби. При цьому вважається, що посуд, створена з елементів, природних для людського організму, знижує агресивність і нервозність людини, який їй користується, значно покращує психологічний клімат в будинку і сприяє запобіганню депресії і авітамінозу. Сплав є природним антибактеріальним засобом, підвищує стійкість кісткового скелета і допомагає нейтралізувати рівень глюкози в крові людини за рахунок взаємодії з організмом природних речовин, які використовуються при його виготовленні. Однак і естетична складова красивих виробів грає не останню роль в доданні апетиту і гарного настрою сидить за столом, прикрашеним за допомогою таких речей.

Вироби з мельхіору краса і фантазія

Столові прибори з металу та металевих сплавів зазвичай застосовуються для збереження певної температури подаваного блюда, але мельхіорові столові прилади поєднують в собі не тільки практичну функцію. Пластичність сплаву дозволяє виготовити з нього виріб практично будь-якої форми, не обмежуватися у виборі декоративної складової, крім стандартного набору з вилок, ложок, (десертних, столових і кавових), і ножів. З нього можна виготовляти справжню атрибутику розкоші і цільового призначення. До вишуканих речей можна віднести:

  1. Пашотніци - каструльки для подачі до бульйону гарячими яєць в мішечок.
  2. Кокотниці - маленькі каструльки з ручками для подачі гарячих блюд типу грибів в сметані, м'ясних і овочевих страв.
  3. Відерця для шампанського, в яких пляшка охолоджується прямо на столі.
  4. Триярусні вази для подачі фруктів, бутербродів і десертів.
  5. Менажниці - страви, розділені перегородками, в яких до столу подаються основні страви, з різною кількістю перегородок для простого і складного гарніру.
  6. Чудові, як справжні витвори мистецтва, кільця для серветок, соусники, сливочники, прилади для спецій, вази для квітів, ікорниці з кришталевими вставками для подачі ікри і вазочки (креманки) для морозива, високі і низькі.
  7. Підноси, різної форми, з ручками і без, для подачі страв на стіл.

Столовий мельхіоровий сервіз на сьогоднішній день може складатися з безлічі предметів, виконаних у чудовій техніці, прикрашених анодуванням, черню, в'яззю, вензелями, напиленням, карбуванням і ажурним литвом. Немає нічого дивного в тому, що вони знову стали популярними і застосовними як у побуті, так і для урочистих випадків. Використовувати мельхіор не вважається непристойним в найдорожчих ресторанах, тому що разом з високою функціональністю цей посуд відрізняється прекрасним і навіть розкішним зовнішнім виглядом. Високотехнологічна термічна обробка дозволила застосовувати не тільки столові, а й кавові, і чайні сервізи, турки і джезви, молочники і кавники, заварочнікі, цукорниці і цукерниці.

Догляд за приладами як заставу тривалого використання

Догляд за справжньою мельхіоровій посудом по тонкощі нюансів можна порівняти з доглядом за ювелірними виробами. Після кожного миття їх необхідно полоскати в содовому розчині. Сучасні столові прилади можна мити в посудомийній машині, якщо не використовувати температуру понад 60 ° C, і обов'язково із застосуванням щадного режиму. Після миття кожен предмет необхідно протерти чистою фланелевою серветкою, а якщо все-таки були допущені прорахунки в догляді, і посуд вимагає чистки, то застосовувати спеціальні пасти для чищення для ювелірних виробів. Особливо це відноситься до мельхіоровій посуді, яку вже можна віднести до видів раннього антикваріату.

Що собою являють мельхіорові столові прилади?Догляд за мельхіоровій посудом

Предмети столового мельхіору, виготовлені за радянських часів, не рекомендується мити в посудомийній машині, а для додання їм блиску можна натерти їх зубною пастою, яку потім змити. Не рекомендується мити мельхіор хлоровмістними миючими засобами, а також тими, що можуть містити абразивні матеріали. Це може пошкодити блискучу поверхню. Можна потримати їх в сольовому розчині, з доданою яєчною шкаралупою, а що утворилися плями видалити вовняною ганчіркою, змоченою в оцтовому розчині. Зберігається такий посуд в закритому контейнері або поліетиленовій плівці, в місці, де її не може пошкодити вологість. При правильному догляді такий посуд можна передавати у спадок і використовувати протягом десятиліть.

Нове життя старовинною технологією

В даний час набори столового посуду з прекрасного сплаву можна умовно поділити на 3 категорії:

  • класичні з чорненої поверхнею;
  • сучасні поліровані;
  • помпезні, з натуральним позолочені, для особливих випадків.

Такий посуд може стати прекрасним подарунком на урочистий випадок, ювілей або річницю, а може просто прикрасити побут і порадувати око своїх господарів. При придбанні нової мельхіоровій посуду слід звертати особливу увагу на маркування виробника і купувати вироби тільки перевірених і надійних виробників. У Росії і за кордоном зараз користуються популярністю вироби Кольчугинского заводу кольорових металів, відома як Кольчугинский мельхіор, і торгового бренду Мстера. Неповторність брендового посуду від цих виробників полягає не тільки у високій якості сплавів, а й в різноманітті видів і категорій продукції, що випускається.

Кольчугинский мельхіор випускає ще й позолочені і посріблені столові набори, які оформлені і декоровані відповідно до назви сервізу. Серії Морозко, Метелиця, Герб, Ліра, Святковий, Капелька, Полум'я, Срібна троянда відомі по всьому світу і високо цінуються. Брендовий продукція зазвичай дорога, але зате якісна, надійна і довговічна, і її не соромно буде передати у спадок.

Хороші речі не заслуговують забуття і не отримують його. Наочним доказом може стати нова спіраль модної тенденції до повернення в широкий ужиток мельхіорових столових приладів. Практичність, поєднана з естетичним видом, довговічне використання, яке викликає приємні відчуття, краса і надійність - ось ті якості, завдяки яким мельхіор як сплав для виготовлення столових приладів знову повертається в розряд модних і затребуваних трендів. Такий посудом приємно користуватися, вона може стати відмінним подарунком, а у вживанні доставляє набагато менше проблем, ніж будь-яка інша.

Опубликовано: 31-03-2020, 16:05
0

Похожие статьи


Наверх