Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?

Автоматична пральна машинка - незамінний атрибут домашнього господарства, і якщо він виходить з ладу, побут суттєво ускладнюється. Крім цього, поломка техніки - це завжди витрати, пов'язані з ремонтом або купівлею нового пристрою. Але, при належному догляді за технікою, можна зберегти її в справному стані на довгі роки. Одна з базових заходів профілактики поломок - своєчасна заміна гумової манжети. Розглянемо, як замінити манжету люка пральної машини Самсунг diamond самостійно.

Навіщо міняти манжету люка?

Не завжди проблеми в роботі пральної машини пов'язані з серйозними поломками, а значить, що не всі випадки вимагають залучення професіоналів. Щоб машинка не давала збої і повноцінно виконувала свої функції необхідно періодично робити заміну або очищення гумової прокладки, яка покликана забезпечувати герметичність. Отже, подібні заходи рекомендовані в двох випадках.

  • Знімати гумку необхідно для того, щоб очистити простір під нею і в районі зливу від забруднень.
  • Заміна потрібно в тих ситуаціях, коли гума від часу та інтенсивної експлуатації втратила свої властивості і не справляється з роллю герметизуючого шару.

Актуально! Визначити необхідність заміни або мийки манжетки можна за допомогою огляду - якщо порушена її цілісність, видно забруднення та виходить неприємний запах. Про проблему так само свідчить витік води з дверцят під час прання.

Підготовка

Щоб самостійно виконати всі дії по демонтажу і установці, зовсім не обов'язково мати в арсеналі професійний набір інструментів. Можна досягти поставленої мети, використовуючи те, що знайдеться практично в кожному будинку, а знадобиться всього три інструменти:

  • Хрестова викрутка;
  • плоска викрутка;
  • шуруповерт.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?необхідний інструмент

Якщо останнього пункту немає в наявності, можна обійтися і без нього, однак, тоді процес зажадає більше зусиль. Заздалегідь готуємо весь інструмент, відключаємо прилад від мережі і приступаємо.

Як зняти манжету?

Розглянемо, як замінити гумку люка пральної машини Samsung? Процес від'єднання старого ущільнювача можна розділити на 2 етапи, головне, зробити все в правильній послідовності.
Зняття першого хомута
Спочатку слід відтягнути викруткою ущільнювач, підчепити хомут, який тримає його, і витягнути його. У більшості моделей відомих виробників техніки кільце виготовлено не з цільного металу, а має вставку - металеву щільну пружину, розтягання якої дозволяє провести демонтаж, не пошкоджуючи конструкцію. В інших моделях він виготовлений із пластику, і фіксується за рахунок зручних засувок - відкрити його ще простіше.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?Відтягнути викруткою ущільнювач, підчепити хомут

Внутрішнє кільце

Після описаних вище пунктів, необхідно звільнити гумовий ущільнювач від другого сталевого кільця, яке утримує його з внутрішньої сторони приладу. Все виконується в 3 кроки.
• В першу чергу необхідно викрутити 2 гвинта з задньої сторони, які фіксують верхню кришку машинки, і від'єднати її.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?Відкрутити два гвинти

Після цього потрібно послабити хомут, відкрутивши хрестової викруткою гвинт, що забезпечує щільну стяжку.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?послабити хомут

Коли він буде ослаблений, тієї ж викруткою акуратно підчепити його.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?підчепити хомут

Із зовнішнього боку завантажувального отвору витягти разом з гумовою манжетою.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?витягнути з манжетою

Увага! Якщо буде потрібно повторна установка тій же гуми після чистки, все маніпуляції важливо проводити дуже обережно, щоб гострої частиною інструменту не пошкодити матеріал.

Частка

Це обов'язково робити тільки якщо планується надалі використання того ж ущільнювача. Зняту гумку вимити, використовуючи побутові дезінфікуючі або миючі засоби. Попутно очистити так само і всі поглиблення безпосередньо на розпочатому ділянці барабана всередині пральної машини. Як правило, в таких місцях скупчується накип, тому можуть знадобитися спеціальні хімічні суміші з кислотним складом, для того, щоб ефективно з ним впоратися.

Як надіти нову манжету?

Найбільш складний і трудомісткий момент - монтаж нової або очищеної від бруду і нальоту старої манжетки. Отже, крок за кроком міняємо гуму люка пральної машини Самсунг Даймонд.

Розбирання

Мета - зняти фасад, щоб отримати доступ до внутрішньої сторони барабана для закріплення деталі. Для цього слід застосувати шуруповерт - знайти і викрутити все шурупи. Як це зробити і де розташовані кріплення?
Спочатку відкрутити три болта знизу. Щоб без проблем дістатися до них, можна нахилити назад пристрій.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?Відкрутити три гвинти

Верх передньої стінки фіксується болтами над електронною панеллю управління, слід від'єднати її та тимчасово перекласти наверх.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?Отсоеденіте стінку

Наступне кріплення знаходиться у відсіку для порошку, під контейнером.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?відкрутити 2 гвинти

Під знятим електронним блоком є ​​ще 2 гвинта по краях, які використовуються для з'єднання безпосередньо корпусних частини.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?відкрутити ще 2 гвинта

Коли будуть відкручені всі елементи, можна відсунути кришку, відкриваючи доступ до барабану.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?відсунути кришку

Установка

На цьому етапі вкрай важлива послідовність, щоб уникнути проблем у вигляді розгерметизації і протікання. Покроково розберемо завершальну частину монтажу.
Потрібно взяти підготовлену змінне, або очищену гумку, натягнути руками на пластикову окружність барабана.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?змінне манжету натягнути на пластик барабана

Після цього слід закріпити її внутрішнім стопорним кільцем. Затягнути металеве кільце до упору, надійно зафіксувавши його в нерухомому положенні закрученим болтом.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?закріпити внутрішнім кільцем

Після цього настав час приступати до повної збірці корпусу - прикрутити фасад і кришку назад.
Далі, краю гумки надягають на крайовий виступ корпусу, що примикає до люка завантаження, вона легко накладається і закріплюється.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?надіти манжету на зовнішню частину корпусу

Тепер залишається тільки остаточно зафіксувати манжетку, знятим на самому початку металевим хомутом, так само піддягаючи його вістрям викрутки.

Як замінити манжету пральної машини Самсунг (Samsung)?закріпити манжету металевим хомутом

Після завершення всього процесу, машинка знову готова виконувати свою роботу. Фахівці рекомендують проводити таку профілактичне очищення 1 раз в рік, а заміну - у міру необхідності.

Опубликовано: 10-03-2020, 20:26
0

Похожие статьи


Наверх