ТОП 13 виробників зварювальних інверторів

Для того щоб придбати кращий з актуальних зварювальних інверторів для побуту, роботи або навіть ремонту машини, вам необхідно мати не тільки навички роботи з ними, знаючи основні принципи і аспекти, але також і розуміти, якому виробникові варто віддати перевагу. Ідеальний зварювальний апарат допоможе вам легко, швидко, а головне, надійно з'єднати метал, незалежно від того, який з методів зварювання буде вами використаний.

Найвідоміші світові бренди в цій категорії, безсумнівно, нададуть вам кращі пропозиції. І все ж ризик зіткнутися з неякісною продукцією існує і до цього дня. Саме тому в даному рейтинговому списку ми зібрали кілька найбільш популярних в Росії і світі виробників, яким довіряють безліч користувачів. Хто знає, може саме після цього знайомства вам вдасться знайти надійний і зручний зварювальний інвертор.

Lincoln Electric

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівкомпанія Lincoln Electric була заснована в далекому 1896 році, через 10 років після того як був запатентований перший зварювальний апарат. Саме це дозволило їй стати першим їх виробником, так само як і найстарішим брендом в Америці. З огляду на вік компанії, який природно відповідає і рівню досвіду, її продукти в значній мірі хороші, якісні і довговічні. Також чималий досвід компанії в поєднанні з часом вплинули на освіту широкого асортименту пропозицій, де кожен зможе знайти щось для себе, від громіздких і великогабаритних до куди більш портативних зварювальних інверторів.

Так як це один з найпопулярніших брендів, логічно, що вартість їх продукції складно назвати доступною. І місцями вона, звичайно, набагато вище ніж у деяких інших компаній. Але варто пам'ятати, що економити на якості, особливо, коли справа стосується зварювання, точно не варто.

Кедр

Вельми популярними на вітчизняному ринку є зварювальні інвертори бренду кедр. І це анітрохи не дивує, так як на сьогоднішній день виробник є одним з лідерів ринку інверторних технологій. І все це незважаючи на те, що виробництво зварювальних апаратів компанія почала лише в 1993 році. На даний момент вона є колаборації російських розробок і китайських виробничих потужностей, що вкрай популярно останнім часом. Причому не тільки в Росії. Виробництво техніки в Піднебесній викликає сьогодні зовсім інші асоціації, ніж ще кілька років тому.

Співвідношення доступною вартості з гарною якістю виразно грає виробнику на руку, дозволивши значно розширити асортимент пропонованих моделей. Неважливо, шукайте ви щось компактне для побуту або ж високопродуктивні промислові моделі, велика ймовірність, що ви знайдете бажане серед їхньої продукції.

ESAB

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівЇхня продукція забезпечить вам відмінні результати. Вона ідеально підходить для роботи в суворих умовах. Їх зварювальні інвертори надійні і обладнані системами повітряної фільтрації. Само собою, все це про продукцію ще одного популярного нині виробника ESAB. Компанія ця була заснована в далекому 1904 році в Гетеборзі (Швеція). Постійний розвиток і пошуки нових технологій і методів у галузі зварювання дозволили стати бренду одним зі світових лідерів в розглянутої нами категорії. Саме той факт, що вони були одними з піонерів в області зварювальних технологій, і дозволив компанії добитися високої репутації і популярності.

Незважаючи на той факт, що в 2012 році бренд став частиною корпорації Colfax, якість, як і пріоритети виробника залишилися незмінними. Вони продовжують радувати користувачів по всьому світу відмінною, високотехнологічної та якісною продукцією, асортимент якої налічує пристойну кількість моделей.

ELITECH

Якщо ви до цього не особливо задавалися пошуками зварювальних інверторів, але мали справу, скажімо, з садовими інструментами і технікою на кшталт газонокосарок, то з великою ймовірністю вже стикалися з російським брендом ELITECH. Вся справа в тому, що спектр випускаються інструментів у них не обмежується одними лише сварочніка. Як і багато сучасних продукти, пристрої цієї компанії виробляються в Китаї. Однак, тільки частково, так як крім нього виробництво налагоджено ще й в Білорусі. До слова, деякі з окремих компонентів і зовсім виготовляються в Італії. Як і будь-яка інша компанія, вона робить основний упор саме на якість, виготовляючи всю продукцію на сучасних заводах, сертифікованих за ISO 9001.

З іншого боку, приємно також і те, що виробник розуміє необхідність доступності своєї продукції для всіх користувачів, прагнучи надати хороше поєднання ціни та якості. Це і дозволяє бренду складати успішну конкуренцію існуючим аналогам.

Aurora

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівЩе однією серед порівняно молодих компаній у сфері зварювального обладнання є Riland Power Source Technology, яка бере свій початок з 1993 року і була заснована в Китаї. Добре, скажете ви, але при чому тут тоді позначений бренд? Тут вже все досить просто. У 2012 році на будівельних ринках почали активно з'являтися продукти під брендом Aurora PRO, стабільно набираючи заслужену популярність. Саме ця подія ознаменувала появу одного з найпопулярніших китайських виробників зварювальних інверторів на нинішньому ринку. Само собою, на просторах мережі ви напевно все ще зможете знайти зварювальні апарати Riland, але вони давно «змінили імідж».

Приємним бонусом деяких (здебільшого актуальних) продуктів виробника є їх підвищена екологічність. Для багатьох напевно не є секретом те, що в деяких районах Піднебесної з навколишнім середовищем спостерігаються проблеми, а тому багато компаній піклуються про виробництво найменш шкідливих для природи товарів, в тому числі і електроніки.

FoxWeld

Якщо ви хочете купити зварювальний інвертор за досить доступною ціною, то безперечно варто звернути свою увагу на широкий асортимент виробника FoxWeld. Крім того, що вони випускають та інше обладнання (електрогенератори, водяні насоси і т.д.), вибір зварювальних інверторів у них дійсно чималий. Дивно, але відносно доступна вартість не знайшла негативного відображення на якості і надійності продукції. Сам бренд є одним з найбільших європейських виробників родом з Італії. І популярність його дійсно висока, так як крім російського ринку, його продукцію можна знайти практично по всьому світу.

Зручним для покупців російського ринку стане те, що компанія встигла налагодити роботу офіційних сервісних центрів, дозволяючи своєчасно і якісно обслуговувати і ремонтувати куплене обладнання. Ну а щодо самої продукції можна відзначити, що вона, на думку фахівців, має також і високим ступенем захисту.

Сварог

Іноді ініціаторами «творчого» співпраці з китайськими компаніями є самі бренди, особливо молоді, не мають достатніх виробничих потужностей. Однак, у випадку з торговою маркою «Сварог» все представляється трохи інакше. Вона, скоріше, стала результатом розвитку компанії Jasic Technology, яка за досить короткий термін знайшла у себе на батьківщині популярність, достатню для виходу на інші великі ринки. І так в 2007 році в Росії з'явився бренд Сварог, що спеціалізується на виробництві зварювального обладнання. До слова, крім інверторів в його асортименті можна знайти також і напівавтомати, і апарати для ручного зварювання.

В основному, користувачі, які стали щасливими володарями продукції цього бренду, відзначають високий рівень зручності, стійкість до перепадів напруги і, само собою, відмінна якість збірки, як, власне, і зварювання.

EWM

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівЗрозуміло, що всі з представлених виробників зварювальних інверторів в цьому списку пропонують продукцію високої якості. Однак, коли стикаєшся з німецькими брендами, одним з яких і є EWM, розумієш це вже трохи інакше. В даному випадку словосполучення «німецька якість» знаходить фізичні обриси, і зварювальне обладнання цього виробника дійсно відрізняються, особливо підвищеною ефективністю. Вони надають все для якісної і надійної зварювання, пропонуючи економічна витрата ресурсів і екологічну безпеку.

Само собою, бажаний вами метод зварювання не буде відігравати значення в обмеженні вибору, так як асортимент пропонованої техніки з великою ймовірністю перевищить всі ваші очікування. Високоякісні, ефективні, надійні і безпечні продукти бренду вже давно полюбилися багатьом користувачам.

РЕСАНТА

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівЯк і деякі виробники в цьому списку, латвійська компанія РЕСАНТА (RESANTA) розпочала свій творчий шлях в 1993 році, що для них було трохи складніше, ніж для китайців, як ніяк розвал Радянського Союзу. І все ж, налагодивши в той момент виробництво стабілізаторів напруги, вони продовжували рости і розвиватися, що і дозволяє їм бути сьогодні одними з великих виробників зварювального обладнання, популярного не лише в Росії та СНД, але також і в Євросоюзі. Завоювавши широку аудиторію, бренд продовжує розвиватися і надавати нові цікаві рішення, не раз дозволяли йому займати призові місця на міжнародних виставках.

Природно, як і з іншими продуктами популярних брендів, у них є маса позитивних користувальницьких відгуків, які раз у раз відзначають, наскільки висока продуктивність певної моделі, які у них зручні габарити, і, само собою, стабільно хорошу якість збірки.

Eurolux

Як ми вже відзначили, у цьому списку є кілька примітних брендів, що викликають асоціації з високоякісно продукцією. Таким є і німецький виробник Eurolux, приємно дивує користувачів своїм активним ростом і досить швидким розвитком, з огляду на той факт, що на ринку Європи він всього з 1991 року. До слова, допомогло йому в цьому взаємовигідне співробітництво з партнерами з Азербайджану, і після налагодження спільного виробництва ринок продажів компанії помітно розширився. Само собою, вся вироблена продукція відповідає високим вимогам до світових стандартів якості.

Самим головним достоїнством зварювальних інверторів цього виробника є технологія IGBT, що дозволяє зменшити загальну вагу апаратів, як і їх габаритні розміри. Якість шва при цьому зовсім не постраждало, і робота залишається настільки ж надійною, що й колись.

BLUEWELD

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівОдними з найбільш поширених зварювальних апаратів є продукти компанії BLUEWELD, які представлені в більш ніж 120-ти країнах світу, що і дозволило даному виробникові зайняти третє місце в нашому невеликому рейтинговому списку. Утворена компанія була в 1963 році, і з тих пір вона показує високі результати в області винаходу зварювальних технологій і обладнання. Інженери компанії не перестають розробляти різні нові конструкції, тим самим покращуючи існуючі нині пропозиції.

Один лише той факт, що обладнання цього виробника знаходиться в роботі у таких автоконцернів, як Honda або Ford, може сказати багато про що. Крім того, що компанія побудувала велику дилерську мережу, що дозволяє якісно обслуговувати свою продукцію, вони також надають послуги з навчання персоналу на підприємствах.

Интерскол

Друге місце зайняв виробник Интерскол, є ніким іншим, як лідером серед електроінструментів у вітчизняному сегменті сучасного ринку. Найцікавіше тут, що за досить короткий як для подібної компанії термін існування, вона домоглася успіху, порівнянного з конкурентами, які подолали набагато більш довгий і тернистий шлях. Для ясності варто відзначити, що на ринку Интерскол присутній лише 15 років. Про високу якість її продукції може сказати статистика, яка налічує понад 40 млн. Одиниць проданої продукції і найнижчий відсоток її повернення за всі ці роки.

Воно ж підтверджується і дворічною гарантією, що поширюється на всі пропозиції компанії. А доповнює загальну картину широкий асортимент і доступна вартість, що є більш ніж обґрунтованою. Так що, якщо ви все ж надумали підшукувати собі зварювальний інвертор, варто врахувати цього виробника.

Fubag

ТОП 13 виробників зварювальних інверторівТакож варто врахувати і лідера даного списку - німецьку компанію Fubag, працюючу на європейському ринку вже більше 40 років. Так само, як і більшість з перерахованих брендів, вона спеціалізується на виробництві інструментів і техніки для будівництва і ремонту, пристойну частку якої займають і зварювальні апарати. Виробничі майданчики її розташовані в різних країнах, в цілому їх 19, а над розробкою новинок в категорії зварювальних апаратів працюють інженери в спеціалізованому технологічному центрі у Франції. Погодьтеся, таким розмахом може похвалитися не кожен виробник, а вже тим більше в цьому сегменті.

Продукція компанії раз у раз займає призові місця на різних виставках і конференціях, отримуючи нагороди, які символізують підхід до проектування і виготовлення своїх пристроїв. Звичайно, з точки зору вартості вони є далеко не найдоступнішими. Однак загальна популярність і якість дозволяють сварочніка Fubag стояти і в коморі звичайного користувача, і професіонала.

Опубликовано: 19-04-2019, 22:28
0

Похожие статьи


Наверх