Будинки з ОСБ панелей

11-04-2019, 17:19
будинок осб панелі

У будівельній справі завжди є потреба в якісному і недорогому матеріалі для покриття великих площ: стін, внутрішніх міжкімнатних перегородок, підлог, що вимагають підготовки твердої і міцної поверхні. Для цих цілей все частіше використовується орієнтовано-стружкова плита OSB. Завдяки своїй універсальності, вона застосовується не тільки при ремонті житлових і офісних приміщень, а й для будівництва малоповерхових будівель. Будинки з ОСБ зводяться швидко, а обходяться вони власнику недорого.

Читати далі

Будівництво монолітних приватних будинків

1-04-2019, 18:39
монолітний будинок

Останнім часом загальне визнання отримало монолітне будівництво. Це пов'язано з тим, що ці будинки зводяться швидко, екологічно безпечні, мають хороші технічні характеристики. Найчастіше монолітні конструкції використовуються при будівництві житлового багатоповерхового будинку.

Читати далі

Пристрій теплої підлоги в приватному будинку

14-03-2019, 20:00
тепла підлога в будинку

Ефективність системи опалення залежить від багатьох факторів, і в першу чергу, від її типу. Система теплої підлоги в будинку створює найбільш комфортний температурно-вологісний режим в приміщеннях. Нагрівання повітря в кімнатах відбувається за рахунок конвективних процесів. Холодні шари мають більшу густину та знаходяться у статі, де і відбувається передача тепла від поверхні з більшою температурою.

Читати далі

Оптимальна висота стелі для одноповерхового будинку

8-03-2019, 21:11
стелю в приватному будинку

Кожна людина хоче, щоб його житло було якомога просторішим, тому, купуючи будинок або квартиру, в першу чергу оцінює її площа. Але, на жаль, під час пошуків люди часто не беруть до уваги такий момент, як висота стелі для одноповерхового будинку. Висота стелі здатна досить значно впливати на візуальне сприйняття приміщення. Якщо стелі будуть занадто низькими, то людина, перебуваючи в такій кімнаті, буде постійно відчувати дискомфорт і незручність.

Читати далі

Будівництво приватного будинку восени

22-02-2019, 11:01
будівництво будинку восени

Ні для кого не секрет, що побудувати заміський будинок всього лише за кілька місяців неможливо. Часто виникають непередбачені труднощі, здатні зупинити процес на тривалий час. Навіть якщо будівництво котеджу почалося навесні, до зимових холодів навряд чи можна встигнути все виконати. Ну а якщо вже ви починаєте будівництво будинку восени, то поготів потрібно дотримуватися особливих правил проведення робіт, щоб в подальшому уникнути багатьох неприємностей.

Читати далі

Весняні проблеми приватних будинків

10-02-2019, 19:24
прибирання снігу навколо будинку

Практично кожен дачний будинок навесні підносить своєму власникові безліч специфічних проблем: затоплення підвалу, освіту на покрівлі будь-яких ушкоджень, забиті снігом труби печей і багато іншого. Справитися з цими неприємностями просто, головне - запастися терпінням.

Читати далі

Будівництво дерев'яного будинку взимку

21-01-2019, 22:57
Екологічно чистий район

Кількість людей, які вирішили придбати заміський будинок для постійного або сезонного проживання, з кожним роком зростає. Що й не дивно: кожному городянину хочеться мати можливість відпочити від суєти і отруєного повітря мегаполісу, провівши кілька днів або навіть тижнів в екологічно чистих районах.

Читати далі