Вибір і використання сушарки для рук

Сучасний комфорт не можна уявити без побутових машин, складних і не дуже. Сушарка для рук належить до групи «приємних дрібниць». Але вона настільки міцно увійшла в нашу повсякденність, що «електричними рушниками» сьогодні обзаводяться не тільки великі ресторани, супермаркети та інші місця великого скупчення людей.

Сушарка для рук електрична: призначення і види

Все частіше дане обладнання використовують у ванних кімнатах приватних будинків. Ось чому сушарки для рук, їх найбільш популярні типи і відмінності один від одного, основні переваги та технічні характеристики корисно знати не тільки фахівцям, але і звичайним громадянам, які вирішили придбати собі цю корисну річ. Зазначені прилади дуже поширені і активно використовуються не тільки через їх функціональної корисності в побуті, але і завдяки невеликим розмірам, різноманіттю форм і основних параметрів.

Сучасна промисловість виробляє сушильні прилади, що відрізняються ефективністю, великою кількістю різноманітних опцій, екологічністю матеріалів, з яких їх виготовляють. Крім того, вони добре виглядають і відмінно гармонують з навколишнім інтер'єром.

Вибір і використання сушарки для рукЗакрита сушарка для рук

Сушарки для рук розрізняються за такими параметрами:

  1. За типом впливу нагрітої струменя. Існують сушарки відкритого типу (повітря спрямованої струменем виходить з сопла пристрою) і закритого типу (прилад забезпечений спеціальним кожухом (виїмкою), куди поміщають руки для сушки).
  2. За матеріалом, з якого виготовлений корпус. Електроприлади можуть мати пластиковий або металевий корпус. Перші зазвичай застосовуються в невеликих офісах і магазинах, в приватних помешканнях. Більш міцні металеві пристрої, як правило, працюють в приміщеннях, де буває велика кількість людей.
  3. За способом забезпечення безпечної експлуатації. Розрізняють автоматичні і механічні моделі. Прилади першої групи, які ще називають безконтактними, включаються при піднесенні до них рук користувача. Зазвичай автоматична сушарка для рук електрична забезпечена таймером, що відключає апарат через 20-30 секунд після початку сушіння.

Загальні відомості про сушильного пристрою

Технічні характеристики та особливості експлуатації електроприладу, як правило, описані в інструкції. На ці параметри слід звертати пильну увагу, щоб знати, як вибрати відповідну вам техніку.

Одним з головних параметрів будь-сушарки, як і всіх інших пристроїв, що працюють на електриці, є її номінальна потужність.

Чим вона більше, тим прилад працює швидше. Зазвичай вказаний показник існуючих сушарок коливається в межах від 1 до 2,7 кВт.

Вибір і використання сушарки для рукСучасна сушарка для рук

Іншою характеристикою, яка витікає з показників потужності електродвигуна, є продуктивність апарату. В інструкції з експлуатації зазвичай містяться дані про час, протягом якого сушарка виконує весь процес. Високопродуктивним вважається прилад, який висушує руки за короткий проміжок часу. Це особливо важливо в тих випадках, коли сушильне устаткування передбачається встановити в місці, де спостерігається великий потік людей.

Якісний прилад також повинен мати високий ступінь надійності. Відповідальні виробники передбачають вказане властивість в своєму виробі, оскільки електросушарка для рук по визначенню призначена для застосування в громадському місці і експлуатується дуже часто.

Ще один параметр - економічність - безпосередньо пов'язаний з типом включення / вимикання сушарки. Більш економічними вважаються пристрої, в конструкції яких передбачено автоматичне відключення двигуна. Дана особливість забезпечує зменшення витрат на електричну енергію.

Тип включення / вимикання приладу впливає і на ступінь його гігієнічності. Неважко здогадатися, що чим менше і рідше руки людини контактують з корпусом сушарки, що зазвичай використовуються багатьма людьми, тим менше ризик забруднення і поширення небезпечних мікроорганізмів. У цьому сенсі більш переважно виглядає сушильне устаткування з автоматичним режимом роботи.

Вибір і використання сушарки для рукНедорога сушарка для рук відкритого типу

Не менш важливим для технічної характеристики сушарки для рук є рівень виробленого шуму. Сучасні нізкошумних апарати, як правило, виграють в порівнянні зі старими апаратами з підвищеною гучністю. Це властивість особливо враховується при обладнанні лікарень, невеликих готелів, спа-салонів та інших приміщень, де потрібна тиша.

Як вибрати відповідну сушилку: кілька корисних порад

Незважаючи на гадану простоту даного завдання, для правильного вибору сушильної сантехніки необхідні деякі практичні навички, здатність до аналізу, знання умов установки і змісту сушарки, підвищена увага до супутніх деталей.

Перш за все, рекомендується оцінити сам санвузол, в якому передбачається встановити прилад. В цьому випадку треба врахувати, наскільки часто буде відвідувати приміщення, якою кількістю людей. При цьому корисно чітко уявити, будуть потрібні чи в подальшому будь-які додаткові функції.

При визначенні підходящої потужності двигуна слід мати на увазі, що велика потужність - це не тільки швидка сушка, але і підвищена витрата електричної енергії. Тому доведеться знаходити прийнятний компроміс між продуктивністю і економією коштів.

Одночасно необхідно звертати увагу не тільки на потужність вентилятора, але і на потужність нагрівального елементу. При відсутності певного балансу між цими показниками може бути таке, що апарат занадто сильно дме, але слабо гріє, і навпаки.

Якщо в інструкції немає інформації за цими двома параметрами, оцінювати якість сушарки рекомендується за показником часу, необхідного для сушіння.

При виборі пристрою для масового застосування віддається перевагу тому, яке має мінімум виступаючих деталей: їх найчастіше ламають і відривають.

Вибір і використання сушарки для рукСушарка для рук в туалеті

Коли покупця цікавить сенсорна (безконтактна) сушарка, бажано кріпити її в великому санвузлі або в такому приміщенні, яке відвідують не дуже часто. В іншому випадку часті і ненавмисні руху будуть викликати включення приладу, що призведе до швидкого виходу з ладу.

Вибираючи оптимальний варіант, треба звертати увагу на деякі корисні «дрібниці», які в підсумку можуть виявитися вельми істотними. Так, дуже вигідним буде наявність в конструкції приладу повітряного фільтра, який при сушінні не дозволить напилювати на чисті руки частки забруднення і небезпечні бактерії. А комплектування сушарки додатковим пристосуванням, наприклад, для сушки голови буде дуже доречним при покупці приладу для використання в санвузлах при дискотеках.

Замість висновку

При вирішенні проблеми, як вибрати оптимальну модель електросушарки, не треба ігнорувати поради експертів.

Виходячи з їх компетентних рекомендацій, а також з власного досвіду і здорового глузду, можна отримати кращий варіант. Це дуже важливо не тільки для ефективної і безпечної експлуатації техніки, а й для набуття почуття повного комфорту.

Опубликовано: 1-04-2020, 10:23
0

Похожие статьи


Наверх