Дачні альтанки з полікарбонату

5-04-2019, 08:40
альтанка з полікарбонату

Немає нічого приємнішого, ніж провести відпустку або вихідні дні на дачній ділянці в теплий літній період. Відпочинок стає набагато приємніше, якщо на ділянці за містом є не тільки затишний будинок або доглянутий зелений сад, а й додаткові споруди, наприклад, дачні альтанка з міцним дахом з полікарбонату.

Читати далі

Як зробити навіс на дачі з підручних матеріалів

8-03-2019, 06:40
навіс з полікарбонату

Люди, приїжджаючи на дачу, більшу частину часу проводять на свіжому повітрі. Для комфортного перебування на природі встановлюють навіси, які допомагають сховатися від пекучого сонця або дощу. Навіс може бути встановлений на опорах, мати стіни або ж прилаштовуватися до будівлі.

Читати далі

Як зробити альтанку з піддонів

23-02-2019, 20:59
альтанка з піддонів

Практичний господар заміського ділянки прагне зробити для своєї дачі що-небудь корисне своїми руками. При цьому майстер на всі руки використовує підручні матеріали. Дерев'яні палети можуть використовуватися в різних цілях, наприклад, для виготовлення предметів меблів. Альтанка з піддонів - чудова споруда, яке може оригінально прикрасити ландшафт.

Читати далі

Дешеві альтанки для дачної ділянки і саду

11-02-2019, 17:09
дешеві альтанки дача сад

Дешеві альтанки - це не говорить про те, що такі будови не відрізняються естетикою. Кмітливість російський народ ніколи не підводила, тому навіть з простих недорогих матеріалів можна створити унікальне і зручне місце для відпочинку на дачі.

Читати далі

Альтанки з профнастилу

25-01-2019, 15:55
альтанка з профнастилу

Перебуваючи у вихідні або під час відпустки на дачі, завжди хочеться зробити свій відпочинок якомога комфортнішим. Для максимально приємного проведення часу, крім затишного будинку, також прекрасно підійде альтанка, особливо в спекотні сезонні місяці. Проект літньої альтанки з кухнею здатна багаторазово збільшити дивовижні відчуття від відпочинку на природі.

Читати далі