Дачні побутівки з верандою

16-04-2019, 12:00
проект битовки з верандою

Будівництво заміських будинків і котеджів досить часто триває роками, тому на самому початку цього складного процесу доводиться монтувати тимчасові житлові та нежитлові споруди. До числа таких будівель відносяться садові будиночки і побутівки, які сильно полегшують життя і роботу на ділянці, поки на ньому не зведені капітальні будови і не підведені всі необхідні комунікації. Як показує практика, правильно зібрана побутівка з верандою може служити роками, причому незначно змінюючи її конструкцію можна зробити житлове або складське приміщення, хозблок або лазню.

Читати далі

Пластикові сараї для дачі

8-04-2019, 12:38
пластиковий сарай

Дачний сарай - незамінний атрибут будь-якої земельної ділянки, де зберігається інвентар. Він повинен бути максимально міцним і при цьому легко демонтувати. Для цих цілей широко використовуються сараї для дачі із пластику. Їх рентабельність грунтується на простоті монтажу, а також відносно недорогий вартості, що поєднується з тривалим терміном експлуатації.

Читати далі

Креслення будівельних вагончиків

31-03-2019, 19:06
креслення будівельного вагончика

Бувають ситуації, коли людина потребує в тимчасовому житлі, де можна відпочити від роботи і провести вільний час. Особливо актуальними є вагони, які використовують в якості битовки, де проживають будівельники, охоронці і військові. Також вагон може стати непоганим проектом дачного будиночка і використовуватися в особистих цілях.

Читати далі

Будівництво односхилого сараю

22-03-2019, 15:14
односхилий сарай

Сарай вважається незамінною господарської будівництвом на дачній ділянці. У ньому зручно зберігати необхідні для роботи в саду інструменти. У цьому приміщенні можна облаштувати в хозблоке душову кабінку і санвузол. Якщо ви не збираєтеся використовувати його в якості кабінету для роботи, зовні конструкція може бути декорована досить просто.

Читати далі

Як побудувати теплицю з полікарбонату своїми руками: схеми установки

17-03-2019, 16:43
Овочі та фрукти

В останні роки великою популярністю користується теплиця з полікарбонату.

всередині теплиці

Чому варто вибрати полікарбонат

Цей матеріал має ряд серйозних переваг, про які повинен знати кожен власник теплиці:

Читати далі

Будівництво дренажного колодязя

9-03-2019, 12:27
схема дренажного колодязя

Досить часто люди зустрічаються з такою проблемою, як висока вологість грунту або наявність ґрунтових вод на дачі і присадибній ділянці. Щоб уникнути руйнування фундаменту або плодоносному саду на ділянках слід побудувати дренажну систему. Одним з головних складових якісної системи щодо відведення вологи з ґрунту є колекторний колодязь для дренажів.

Читати далі

Будівництво пташників

28-02-2019, 18:10
пташник для курей

Сьогодні займатися своєю улюбленою справою - це не хобі чи примха, а нагальна потреба. Пташник, якщо в ньому тепло, - ідеальне приміщення, в якому можна вирощувати будь-яку домашню птицю. Споруда пташника своїми руками дозволить забезпечити свою сім'ю яйцями і м'ясом. Крім того, продавши надлишки, господар може купити корм. Будівництво пташників зовсім необов'язково має бути витратним.

Читати далі

Будівництво сараю з піноблоків

26-02-2019, 19:44
сарай з піноблоків

Для постійного проживання за межами міста знадобиться не тільки теплий і затишний будинок, але і нежитлові споруди, в якості однієї з яких ми пропонуємо вам побудувати практичний сарай з піноблоку. Під сараєм зазвичай мається на увазі неопалюване і нежитлове крите приміщення, яке традиційно використовують для утримання худоби або зберігання різноманітного майна або сіна.

Читати далі

Як зробити план і креслення сараю

18-02-2019, 15:59
планування сараю

Практично на кожному окремому дворі або дачі є господарська будівля, така як дачний дерев'яний сарай. Це необхідна будови для будь-якого господаря, так як в ньому можна зберігати всі використовувані інструменти або будматеріали. Використовуючи наведені нижче поради, ви зможете самостійно не тільки провести планування і креслення майбутньої битовки, а й самостійно провести всі роботи по установці і монтажу сараю своїми руками.

Читати далі

Будівництво дачних дерев'яних хозблоков

13-02-2019, 20:05
хозблок з дерева

Перед тим як почати масштабне будівництво житлового будинку, дачі або котеджу, яке може затягнутися на кілька місяців, необхідно звести невелика будова з дерева, зване хозблок. У цьому приміщенні можна буде зберігати весь інвентар робочих, а також розмістити кілька корисних секцій.

Читати далі