Будівництво дачних дерев'яних хозблоков

хозблок з дерева

Перед тим як почати масштабне будівництво житлового будинку, дачі або котеджу, яке може затягнутися на кілька місяців, необхідно звести невелика будова з дерева, зване хозблок. У цьому приміщенні можна буде зберігати весь інвентар робочих, а також розмістити кілька корисних секцій.

Читати далі

Як побудувати сарай для кіз

сарай для кіз

Козяче молоко корисно для здоров'я, тому добре мати в своєму господарстві козу. Сарай для кіз має особливості, про які слід знати. Догляд за твариною в кінцевому рахунку зводиться до забезпечення захисту від атмосферних опадів, вітру і холоду. У кози має бути зручне місце, де можна спати, і повнораціонного харчування. В цьому випадку вам забезпечена висока продуктивність.

Читати далі

Будівництво корівників

проект корівника

Думаєте про те, щоб зайнятися підприємницькою діяльністю, але не знаєте, з чого почати? Побудуйте корівник! Корови цінуються, насамперед, за смачне і корисне молоко. На таку продукцію попит завжди є. Будівництво корівників цікавить не тільки людей, зайнятих в бізнесі, але і дбайливих господарів дачних ділянок. Ці майстри звикли працювати своїми руками. Правильний догляд - обов'язкова умова того, щоб корова давала багато молока.

Читати далі