Встановлюємо душові кабіни зі скла

Душові кабіни зі скла знаходять все більшу популярність. Цьому є ряд причин. По-перше, прийняти душ буває набагато приємніше і швидше, ніж ванну. По-друге, душова збільшує вільний простір у ванній. По-третє, не завжди серед готових виробів можна вибрати те, що відповідає вашому смаку і, головне, розмірами санвузла. У цьому випадку вибирають те, що можна зробити за індивідуальним замовленням: душові кабіни зі скла.

Яке скло вибрати?

Сьогодні пропозиція матеріалу настільки велике, що можна просто загубитися в цьому величезному розмаїтті. У більшості випадків самостійні люди покладаються на власний смак і уявлення про те, який вибір буде правильним. Однак є кілька критеріїв, якими не варто нехтувати.

Скло для душової кабіни має бути безпечним. Найбільшою мірою цьому критерію відповідає гартоване скло. При незначному ударі, наприклад, ліктем, з ним нічого не трапиться. При сильному ж ударі воно не дасть гострих осколків, якими легко порізатися. Гартоване скло просто розсиплеться на дрібні гранули, краї яких не завдадуть шкоди навіть оголеному і босому людині.

Встановлюємо душові кабіни зі скла

Критерієм безпеки повинна відповідати і обробка кромок скла. Всі вони повинні бути ретельно зашліфовані. Слід звернути увагу і на його товщину. Переважно зупинити свій вибір на 8 - 10 мм варіанті.

Скло душової кабіни повинні бути практичними. Це означає, що за ними легко доглядати. Щоб не поставало питання про те, чим відмити ці наслідки використання гелів і шампунів. Краще, якщо внутрішня поверхня кабінки буде полірованої. В цьому випадку можна застосовувати абсолютно будь-який миючий засіб для стекол.

Скляні стінки повинні бути не тільки функціональними, але і красивими.

Яку кабінку зробити?

В першу чергу відповідь на це питання буде залежати від того, яку площу ви хочете відвести під це санітарно-гігієнічний спорудження.

Для того щоб душова точно вписалася в відведений їй місце, потрібно провести точні виміри. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся з цим на "відмінно", краще запросити фахівця з фірми, де ви припускаєте купувати матеріали для душової. Майстер не тільки виміряє все з точністю, але і може підказати, яка конструкція буде кращим варіантом для вашої ванної кімнати.

Встановлюємо душові кабіни зі скла

Якщо в санвузлі є ніша, то це ідеальний варіант для установки душової. Ви не тільки розумно використовуєте місце, але і заощадите час і гроші на спорудження душа.

Якщо мова йде про розміщення душа в кутку ванної кімнати, то це буде душова зі скляними стінками. Їх може бути всього 2, в одній з яких буде влаштована двері. Також може бути 4 або 5 стінок: 2 або 3 з більшою площею, 2 - з маленької. У плані кабіна буде являти собою неправильний пятіграннік з однією або двома дверцятами.

У тому випадку, якщо душова буде розміщена на місці демонтованої ванни, то вона може бути тристінною або двухстенной.

На сьогоднішній день є фірми, які можуть запропонувати не тільки пряме скло для кабінок, але і зігнуте, як називають його продавці, радіусне, як в деяких готових душових кабінах.

Маленький рада від бувалого: розмір кабінки для зручності користування нею повинен перевищувати 80 × 80 см.

Піддон або слив на підлозі?

Скляні душові кабіни можуть бути змонтовані з невеликим піддоном або прямо на підлозі ванної кімнати.

Якщо ви зупинили свій вибір на піддоні, то варто вибрати неглибоке акрилове корито з покриттям проти ковзання.

Встановлюємо душові кабіни зі скла

Коли роблять злив безпосередньо в підлозі кабінки, то можуть виникнути побоювання, що вода з закритого простору буде протікати на підлогу ванної кімнати. Щоб уникнути цього, потрібно зробити 2 речі:

  1. Загерметизувати не тільки стики стіни зі скляними стінками, але і стики з підлогою. А на кордоні з дверима зробити невеличке підвищення у вигляді бортика.
  2. До місця зливу плитка на підлогу укладається нечітко горизонтально, а з невеликим, практично непомітним для ока ухилом.

Що стосується плитки на підлозі приміщення, то вона обов'язково, як і покриття акрилу піддону, повинна бути антиковзаючою.

Як вибрати фурнітуру і душову лійку?

Сьогодні в торговельній мережі - як в магазинах, так і в інтернеті - можна знайти металеву фурнітуру для душових кабін абсолютно на будь-який смак і за різними цінами. Вона може бути блискучою хромованою, матовою, під золото, під бронзу.

При цьому розмаїтті пропозиції слід пам'ятати, що фурнітура для душових кабін повинна бути зроблена з нержавіючого металу або мати антикорозійне покриття (наприклад, хромоване).

Головне при виборі фурнітури - це підібрати не те, що подешевше, а то, що краще. В крайньому випадку вибрати краще за прийнятною ціною.

Встановлюємо душові кабіни зі скла

Рівне це ж стосується душової лійки. Вона може мати традиційну форму або прямокутну, характерну для стилю хай-тек. Також можна вибрати не лійку, а панель, в якій більше функцій, ніж в одній лійці.

Який буде душова в суміщеному санвузлі?

Суміщений санвузол - це не тільки породження хрущовських часів. Це і якась мода, яка йде від власників приватних котеджів з кількома санвузлами.

Однак якщо суміщений санвузол знаходиться у звичайній квартирі, то буде природним, що ви захочете при ремонті відокремити зону душа від решти простору санвузла. У цій ситуації найкращим конструктивним рішенням буде душова кабіна з склоблоків.

Це не тільки забезпечить поділ зон, але і зробить ванну кімнату більш привабливою.

Можна встановити лише одну фальшстенке. А в якості двері в душовій відсік використовувати звичайну промокне в непогоду фіранку.

Встановлюємо душові кабіни зі скла

Склоблоки є безбарвні, кольорові, з гладкою і фактурною поверхнею, матові. Є прозорі безбарвні блоки з наповненням. В якості наповнювача використані красиві морські раковини, екзотичні різнокольорові рибки, рослини і квіти. Такі скляні цеглини виглядають дуже красиво.

Якщо ви хочете зробити стінку між зонами санвузла не просто функціональної, але й створює певний дизайн, краще комбінувати різні блоки. Створіть своєрідне панно, намалюйте його на папері. Тільки після цього купуйте блоки тих видів і в тій кількості, яка необхідна для спорудження стіни.

Викласти стіну душової кабінки з склоблоків - робота, яка буде по плечу багатьом чоловікам. Тим більше що ні особливих спеціалізованих інструментів, ні матеріалів, з якими може працювати тільки фахівець, не знадобиться.

Опубликовано: 30-03-2020, 15:33
0

Похожие статьи


Наверх