Який умивальник вибрати: матеріал, розмір, тип, форма

25-03-2019, 12:14

Умивальник - один з найбільш затребуваних предметів в будинку. Він потрібен для того, щоб вмитися, почистити зуби, помити руки, а це процедури протягом дня кожен з членів сім'ї робить багато разів. Якщо ще і навісити над ним дзеркало і прикріпити кілька поличок для косметичних та гігієнічних засобів, то вийде прекрасний місця для догляду за собою, або навіть філія салону краси. Не варто, напевно, доводити, що умивальник повинен бути міцним і довговічним, легко переносити постійне використання, які не тріскатися, що не дряпатися, та ще й не сильно шуміти під дією води, і при цьому симпатично виглядати, адже від цього залежить сприйняття ванної кімнати. То який же умивальник підійде в кожному конкретному випадку найкраще?

Читати далі

Кращі виробники мийок для кухні

23-02-2019, 15:51

Досвід дешевих і не зовсім вдалих покупок підказує, що краще один раз заплатити трохи більше, але зате отримати якісний товар, який прослужить вірою і правдою багато років. Кухонні мийки - не виняток, і до їх вибору варто ставитися гранично відповідально, і крім різних конструкційних і зовнішніх особливостей звертати увагу на ім'я виробника. Компанії, які шанують своє добре ім'я і репутацію, не стануть випускати продукцію низької якості. Саме тому потрібно знати кращих виробників мийок для кухні. Розглянемо таких для кожного конкретного типу мийок: з нержавіючої сталі, композитних матеріалів, кераміки тощо.

Читати далі

Правильна установка умивальника: підвісного, накладного (настільного), підлогового

9-02-2019, 20:35

Вибрати відповідний за розміром, матеріалом і формою умивальник - це тільки перший крок на шляху до створення красивої і комфортною ванної кімнати. Обраний умивальник ще потрібно правильно встановити, а так як завдання це не сильно складна, то при наявності хоча б мінімального досвіду і при бажанні розібратися, впоратися з монтажем можна самостійно. Але установка різних типів умивальників відрізняється своїми нюансами та особливостями, які вимагають більш пильного вивчення.

Читати далі