Будинки в іспанському стилі

іспанська приватний будинок

Більшість туристів, що побували в Іспанії, не можуть забути невеликі заміські будинки, залиті сонцем, оточені зеленню і тишею. Навіть в самому інтер'єрі все нагадує про море, блакитному безхмарному небі, шелест вітру, запах прогрітій сонцем землі і апельсинових деревах.

Читати далі

Проекти і будівництво будинку на палях

будинок на палях

Будь-яке будівництво приватного будинку починається з проекту. Перед будівництвом житлового будинку, дачі або веранди на палях також необхідно скласти їх проект і зробити розрахунок всіх необхідних матеріалів.

Читати далі

Проекти триповерхових будинків і котеджів

проект триповерхового цегляного котеджу

Заміський будинок - це щось більше, ніж просто місце для постійного проживання або тимчасового перебування. В деякій мірі, це засіб для самореалізації та самовираження. Простеньке одноповерхова будівля не дає достатнього простору для реалізації всіх задумів. Різними архітектурними бюро пропонується різноманіття вибору індивідуальних і готових проектів триповерхових будинків і котеджів.

Читати далі

Проекти будинків в сучасному стилі хай-тек

індустріальний хайтек будинок

Сучасні котеджі абсолютно не схожі на звичні всім з дитинства дерев'яні хати бабусь і дідусів. Хаосное нагромадження прямокутних форм і конструкцій перетворюється в витончене комфортне будівлю. Будинок в стилі хай-тек незвичайний, енергоеффектівен зовні, зручний і затишний всередині.

Читати далі

Будинки для великої родини

проект будинку на велику сім'ю

Для того щоб повноцінно з сім'єю відпочивати на власному заміському ділянці, необхідно докласти трохи зусиль - купити ділянку і побудувати на ньому відповідний бюджету будинок. Потрібно правильно оцінити функціональність будинку, особливо це важливо, якщо сім'я велика. На сьогоднішній день є різноманітні проекти будинків для великої родини.

Читати далі

Будинок для 3 сімей

будинок на три сім'ї

У наш час широко поширене індивідуальне житлове будівництво. Це пов'язано з тим, що жителі міст хочуть піти від міської суєти, стати ближче до природи, мати неординарне комфортне житло. Таким порятунком для господарів міських квартир стало зведення малоповерхових житлових будинків. Вони різняться за вартістю, можуть бути економ класу або орієнтовані на еліту, але завжди відрізняються красою, мають цікаві проекти та оригінальні конструктивні рішення.

Читати далі

Будівництво якісного приватного будинку

якісний сучасний котедж

Багато людей мріють переселитися з галасливого і задушливого міста за його межі, щоб бути ближче до природи, а, значить, жити в більш підходящих для здоров'я місцях. Тому будівництво якісного заміського будинку стає для них пріоритетним завданням, яку і вирішують за допомогою різних будівельних компаній або приватних майстрів.

Читати далі

Оформлення і обробка ганку в приватному будинку

дерев'яний ганок будинку в російській стилі

Ганок, яке є невід'ємною частиною будь-якого будинку, має бути не тільки привабливим, але і практичним. Його зовнішній вигляд багато в чому визначає те, яка думка складеться у гостей про господаря оселі. Оформлення ганку в приватному будинку може розрізнятися в залежності від традицій того чи іншого народу. Російська архітектура славиться високими конструкціями з великою кількістю витіюватій різьблення, а також широкими перилами і ступенями. Кожен елемент ганку обов'язково мав свою певної символічної і смисловим навантаженням.

Читати далі