Проекти дачних будинків з мансардою і верандою

14-04-2019, 15:51
будинок 5х7 веранда мансарда

Провести все літо на природі - мрія кожного городянина і вона може стати реальністю, якщо є дачний будинок з мансардою і верандою. Житлове горищне приміщення дозволяє значно збільшити придатний для проживання метраж, а прибудова до будівлі здатна розширити функціональні можливості житла. Будівництво таких будинків корисною площею 6х6 м досягло сьогодні найбільшою популярністю, а їх проекти представлені в інтернеті на будь-який смак і з урахуванням різних фінансових можливостей майбутніх дачників.

Читати далі

Нові проекти будинків 2019 року

14-04-2019, 08:48
проект нового будинку 2013 роки з мансардою

Безсумнівно, основною перевагою заміських будинків і котеджів є те, що знаходяться вони на тихій і спокійній території, далеко від міського шуму і суєти. По суті, будівництво заміського будинку можна назвати справжнім творчим процесом, тому що багато власників намагаються облаштувати своє житло, як можна більш сучасними, функціональними та стильними. Нові проекти будинків, які розробляють в 2018 році повністю відповідають всім вищевказаним вимогам, одночасно поєднуючи в собі красу, затишок і комфорт.

Читати далі

Проекти комбінованих будинків з піноблоків і дерева

13-04-2019, 06:21
укладка брусів

В сучасний час є безліч ідей, які беруться до уваги, в питанні будівництва. Будинок з піноблоку і дерева нерідко ставати вибором власників земельних наділів, які бажають здійснити зведення незвичайного, в той же час бюджетного і естетично красивого споруди для життя або відпочинку.

Читати далі

Будинок буквою Г

11-04-2019, 08:30
будинок буквою Г

Різноманітність форм будинків вражає, але не всі вони продиктовані модою і красою. Існують форми приватних будинків, спрямовані в першу чергу на раціоналізацію вже наявної території, яка може мати не самі правильні геометричні форми.

Читати далі

Будинки з СІБІТ

9-04-2019, 19:16
СІБІТ

Сібіт - матеріал, який являє собою одну з різновидів газобетону, що володіє невисокими показниками щільності. За рахунок цього СІБІТ за деякими своїми показниками схожий зі звичною всім деревиною, стіни з якої здатні «дихати» і накопичувати тепло. За рівнем теплоізоляції СІБІТ може навіть випередити цегла приблизно в 3 рази, що дозволяє сібітним домівках взимку зберігати тепло, а влітку - прохолоду.

Читати далі

Ескізний проекту будинку

8-04-2019, 06:45
Ескізний проекту будинку

Більшість людей, які вирішили обзавестися власним заміським будинком або дачею, рідко замислюються про те, наскільки важливо правильно скласти ескізний проект задуманого об'єкта. Але ж будь-яке будівництво має починатися саме з цього етапу. Причому до того моменту, коли на ділянку будівництва буде привезений першу цеглину або колоду, ескіз вже повинен бути узгоджений, розроблений і схвалений.

Читати далі

Будівництво даху приватного будинку. проекти

7-04-2019, 20:01
незвичайна дах будинку

Дахи приватних будинків діляться на кілька різних категорій, в залежності від форми, конструктивних елементів, складності пристрою і іншого. Вибирати вид даху при будівництві будинку слід з урахуванням багатьох факторів: кількості опадів в тій чи іншій місцевості, міцності конструкції, вітрового навантаження, пристрої житлових кімнат на горищі і т.д.

Читати далі

Будинки з каліброваного колоди

2-04-2019, 08:39
Проект котеджу з колоди

Будинки з такого екологічно чистого сировини, як деревина, завжди користувалися підвищеним попитом. Завдяки тому, що дерево відмінно тримає тепло і регулює вологість повітря, в приміщеннях створюється оптимальний мікроклімат для комфортного проживання, а повітря має антисептичні властивості. Якщо будинок побудований з дотриманням усіх технологій, він буде не менш надійний і довговічний, ніж, наприклад, цегляна будівля.

Читати далі

Двоповерхові будинки з балконом

30-03-2019, 18:59
двоповерховий будинок з балконом

Розглядаючи проекти заміських будинків, забудовники рано чи пізно постають перед вибором, який будинок побудувати на своїй заміській ділянці: одноповерховий або двоповерховий. В силу різних обставин, пов'язаних з обмеженнями по бюджету або корисної площі на ділянці, а також виходячи з переваг і недоліків одноповерхових або двоповерхових будинків, і робиться вибір на користь того чи іншого варіанта.

Читати далі